TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 02 25, 16:01
Psichologo konsultacija. Kaip išsisukti nuo klausimo „Kokio atlyginimo tikiesi?“?

Image
Lina Jundulaitė
„Nusiuntusi CV iš įmonės vadovo gavau užklausą, kokio atlyginimo tikiuosi. Man labai keista kad be pokalbio darbdavys iš karto užduoda tokį klausimą. Ar tai reiškia kad jie ieško darbuotojo už labai mažą atlyginimą? Darbas marketingo srityje“, klausia VersloSavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.

 

Klausimas. Perskaičiusi Jūsų konsultaciją kaip įvardinti kokio atlygio norėtumėte ieškant darbo. Man reikalingas patarimas, kadangi tokioje situacijoje dar niekada nebuvau, kaip nusiuntusi CV gavau iš karto klausimą nedalyvavusi net pirminiame pokalbyje – Kokio atlygio tikiuosi?

reklama

 

Man labai keista kad be pokalbio darbdavys iš karto užduoda tokį klausimą, beje skelbime nebuvo nurodytas atlyginimo dydis. Ar tai reiškia kad jie ieško darbuotojo už labai mažą atlyginimą? Darbas marketingo srityje, esu baigusi VU Magistro laipsnis specializacija – marketingas.

 

Atsakymas. Panašu, kad esate baigusi studijas susijusias su marketingu, tad galbūt pačiai kyla ir kokių nors galimų variantų? Aš negaliu pasakyti, dėl ko šis klausimas pateikiamas pirmiausia – taip gali būti dėl daugybės priežasčių. 

 

Galbūt, kaip ir minėjote, jie ieško darbuotojo už nedidelį atlyginimą, galbūt jie nori žinoti, kaip jūs vertinate savo darbą ar įvertinti, ar išgalėtų jus pasamdyti.

 

Na tarkim, jei jūs puikiai atitinkate reikalavimus reikalingai pozicijai užimti, ir tik po visų atrankų jie sužino, kad, deja, jūs norite didesnio atlyginimo nei jie gali pasiūlyti, tai reikštų, kad išeikvota tiek jūsų, tiek jų daug brangaus laiko. Gali būti ir kitų priežasčių.

 

Dėl to rekomenduotina pasidomėti, kokie būna atlyginimai, įvertinti savo žinias, patirtį, palyginti jas su kitais specialistais na ir žinoma įvertinti, kiek jūs pati norėtumėte uždirbti. Tai nereiškia, kad jums reikia labai „nusipiginti“, tačiau ir nepervertinti.

 

Galiausiai tai tik pirmas klausimas, tikėtina, kad šis klausimas bus apsvarstytas ir vėliau, darbo pokalbio metu ir pan., tad tuomet galbūt dar galima savo būsimą atlyginimą paderinti ar bent įvertinti, kada atlyginimas galėtų padidėt, galbūt tokiu atveju praverstų pasidomėti ir tolimesnėmis karjeros galimybėmis.

 

Užduokite savo klausimą psichologui el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it arba užpildę šią formą.

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama