reklama

reklama

Tautvydas Padgurskas, VersloSavaite.lt   
2011 08 11, 17:11
Pirmosios „Biuro gražuolė 2011“ dalyvės – besišypsančios ir atviros

Image
Konkurso dalyvė Jolita Gudavičiūtė
„Biuro gražuolės 2011“ konkurso organizatoriai sulaukė pirmųjų dalyvių nuotraukų. Iš jų matyti, kad šiemet moterys į pagalbą pasitelkė kerinčias šypsenas ir atvirumą.

 

Pirmoji konkursui nuotrauką atsiuntė Jolita Gudavičiūtė, AB „FL Technics“ personalo vadovė.

reklama

 

„Kiekvieną dieną turiu galimybę prisiliesti prie svajonės“, – tvirtina J. Gudavičiūtė, apibūdindama savo darbą.

 

Sulaukta ir dalyvių, bandančių sėkmę konkurse nebe pirmą kartą. BĮ UAB „Hardim“ prekybos vadovės pareigas užimanti Violeta Tyščuk šiemet kaip ir prieš metus netuščiažodžiauja. „Profesionalūs įrankiai iš švelnių rankų!“, – konkurso apraše rašo moteris.

 

Konkurse dalyvauja ir Birštono sav. administracijoje dirbanti Aistė Radvilavičiūtė, kuri teigia, kad pagrindinis jos darbo įrankis – žodis. „Dažniausiai mano darbe matomas būtent jis, todėl ir nusprendžiau dalyvauti šiame konkurse – tokiu būdu galiu parodyti, kas tą žodį kuria“, – sako A. Radvilavičiūtė.

 

Primename, kad įmonių ir įstaigų biuruose dirbančios moterys siųsti savo nuotraukas konkurso organizatoriams gali iki rugpjūčio 16 d. Atsiųstos nuotraukos bus patalpintos portale VersloSavaite.lt.

 

Itin nekokybiškos, vulgarios, visiškai nesuderinamos su konkurso idėja ar be savininkės sutikimo atsiųstos nuotraukos talpinamos nebus.

 

Rugpjūčio 17–29 dienomis vyks antrasis etapas – portalo lankytojų balsavimas, savo verdiktą pateiks ir specialistų komisija, kurios balsai sudarys 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Didesnius šansus nugalėti turės nuotraukos, kuriose vyraus biuro stilius.

 

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama