VersloSavaite.lt   
2010 07 07, 16:59
Paskelbtos geriausios Lietuvoje intelektinės nuosavybės teisės advokatų kontoros

Tarptautinis Londone leidžiamas žurnalas Managing Intellectual Property išrinko geriausias intelektinės nuosavybės srityje dirbančias Lietuvos advokatų kontoras. Autoritetingiausio šioje srityje reitingo sudarytojai sėkmingiausiai dirbančiomis paskelbė advokatų kontorą AAA Baltic Service Company ir advokatės Redos Žabolienės kontorą Metida.

 

Pasak AAA Baltic Service Company partnerės  Otilijos Klimaitienės, praktinę tyrimo vertę didina tai, kad jo rengėjai pirmiausia dėmesį kreipia į kontorų kompetenciją konkrečiose intelektinės nuosavybės apsaugos srityse ir atliekamų darbų apimtis.

reklama

 

Advokatų kontoros AAA Baltic Service Company ir Metida ir šiais metais buvo pripažintos sėkmingiausiai dirbančiomis visose keturiose vertintose kompetencijos srityse. Tai –išradimų patentų ir prekių ženklų registravimas bei išradimų patentų, prekių ženklų bei autorinių teisių teisiniai ginčai.

 

„Teikdami intelektinės nuosavybės apsaugos teisines paslaugas, dažnai dirbame su klientais iš užsienio šalių. Tai lemia, kad mūsų darbe yra svarbus ne tik žinomumas savo šalyse, bet ir tarptautinių reitingų sudarytojų pripažinimas. Teisinių paslaugų srityje bendradarbiavimo pagrindu dažnai tampa gera reputacija ir kolegų rekomendacijos, todėl juos apibendrinantys reitingai duoda realios naudos tiek specialistams, tiek ir jų klientams“, – sakė advokatė Reda Žabolienė.

 

Managing Intelectual Property kasmetinį geriausių intelektinės nuosavybės srities įmonių tyrimą atlieka nuo 1996 metų. Žurnalas apklausia šios srities profesionalus ir, įvertinęs įmonių profesionalumą ir teikiamų paslaugų kokybę, 80 pasaulio šalių išrenka geriausias intelektinės nuosavybės paslaugas teikiančias bendroves. Visą tarptautinį Lietuvos įmonių reitingą galima rasti adresu http://miphandbook.com/Jurisdiction/77/Lithuania.html.

 

Advokatų kontoros  AAA Baltic Service Company ir Metida specializuojasi verslo teisėje, yra pripažintos intelektinės nuosavybės teisės srities lyderės Baltijos šalyse. Tarptautinis žurnalas Managing Intellectual Property nuo 1999 m. kasmet AAA Baltic Service Company bei Metida skelbia geriausiomis Lietuvoje, dirbančiomis prekių ženklų, patentų ir autorinės teisės srityse.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu  This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: