TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2019 07 23, 10:19
Odontologijos klinika „Odontėja“: kad pacientai procedūrų metų jaustųsi patogiai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Moksliniai tyrimai rodo, kad šypsotis naudinga. Deja, jei yra kokių dantų trūkumų, burna prisidengiama delnu ar apskritai vengiama prasižioti. Vykite nepasitikėjimą šalin – šiais žodžiais odontologijos klinikoje „Odontėja“ pristatomas estetinis plombavimas – paslauga, skirta įvairiems dantų trūkumams ištaisyti.

 

Sveikata ir grožis – darna

 

Odontologines paslaugas ir procedūras galima klasifikuoti įvairiai: estetinės, reikalaujančios vieno ar kelių vizitų ir t. t. Vieniems rūpi, kur siūlomas estetinis plombavimas Kaune pigiai, o kitiems – kur ši paslauga yra geriausia. Aktualu paminėti, kad net tos procedūros, kurios pirmiausia siejamos su grožiu, iš tiesų svarbios ir dėl sveikatos.

 

Kad sveikata ir grožis puikiai dera ir yra vargiai atsiejami, atskleidžia ilgametis odontologų darbas. Pavyzdžiui, jei danties forma netaisyklinga, iš pirmo žvilgsnio tai tėra estetinė problema. Tačiau netinkamai atkurta ar traumos metu pažeista natūrali krūminio danties forma gali turėti neigiamos įtakos žandikaulio sąnariui bei sąkandžiui.

 

Iš pastarojo pavyzdžio išplaukia skatinimas nedelsti, jei kirba abejonių dėl dantų būklės. Odontologijoje, kaip ir kitur, galioja taisyklė, kad delsti neverta. Gydymas laiku – tai apsisaugojimas nuo potencialių rizikų, nuo gresiančių didesnių problemų. O kartu minėtina, jog savalaikis apsilankymas pas specialistą leidžia sutaupyti. Juk paprastesnis gydymas mažiau kainuoja.

 

Tikriausiai esate girdėję frazę „darna su savimi“. Lygiai taip pat svarbu darna su odontologu. „Odontėjos“ specialistai stengiasi išsamiai papasakoti, kokia bus gydymo eiga, kokie pojūčiai galimi ir kt. Jei nuo paciento būtų slepiama, kas bus atliekama, kažin ar jis pasitikėtų gydytoju. Bendravimas be užuolankų yra vienas iš raktų, atrakinančių duris į dantų sveikatą.

 

Atpalaiduojanti aplinka

 

Į gydytojus besikreipiantiems žmonėms rūpi, ar neskaudės, ar nereikės kęsti nemalonių pojūčių. Odonteja.lt užsimenama apie baimes ir apie tai, kad procedūros – neskausmingos, nekeliančios diskomforto. Beskausmė odontologija nėra fantazija. Tai realybė. Suderinus kruopštų darbą ir modernias priemones gaunami rezultatai, skatinantys šypsotis.

 

Odontologų teigimu, svarbu, kad pacientai jaustųsi patogiai. O patogumas neabejotinai susijęs su saugumu. Kad ir kokios procedūros reikalingos, gydytojai pasiruošę ne tik grąžinti dantims geriausią būklę, bet ir pasirūpinti atpalaiduojančios aplinkos sukūrimu.

 

Užs. nr. 20190723-1

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama