VersloSavaite.lt   
2017 10 09, 10:12
„Maisto bankui“ jau paaukota beveik 120 tūkst. eurų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Per keturias socialinės akcijos „Gera kaina – Geras darbas“ savaites prekybos tinklo IKI pirkėjai „Maisto bankui“ paaukojo 119 522 tūkst. eurų.

 

Už šias lėšas paramos ir labdaros fondas „Maisto bankas“ įsigis du automobilius su šaldymo įranga, du elektrinius krautuvus ir du pramoninius šaldytuvus Panevėžio ir Šiaulių regionų sandėliams.

 

„Dėkoju prie akcijos prisidėjusiems žmonėms. Jų paaukoti pinigai bus panaudoti šiuo metu būtiniausios įrangos įsigijimui. Esame nustebinti gerąja prasme, kad žmonės sutiko aukoti tokiems, atrodytų, nepopuliariems, bet esminiams organizacijos poreikiams – automobiliams, šaldikliams, sandėlio įrangai ir kitoms priemonėms.

reklama

 

Šiuo metu jau esame pradėję derybas su skirtingais tiekėjais, todėl netrukus „Maisto banko“ savanorių kasdieninis darbas taps efektyvesnis ir galėsime pasiekti dar daugiau skurstančių šeimų visoje Lietuvoje“, – akcijos rezultatus apibendrina „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

 

Pasak jos, nauja techninė įranga iš esmės palengvins savanorių darbą, kurie surinktus maisto produktus iš prekybos centrų, rankiniu būdu išrūšiuoja regionų sandėliuose.

 

Šviežia mėsa, žuvis ir pieno produktai lig šiol rečiau pasiekdavo Panevėžio ir Šiaulių regionuose paramą maistu gaunančius gyventojus, nes tokiems produktams sandėliuoti „Maisto banko“ padaliniai neturėjo tinkamų sąlygų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama