reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 05 25, 11:10
Lietuvos vyrai: krepšinio rinktinė Europos čempionate iškovos medalius

Image
litnews.lt nuotr.
Net 7 iš 10 Lietuvos vyrų mano, kad nacionalinė Lietuvos krepšinio rinktinė 2011 m. Europos krepšinio čempionate užlips ant podiumo, rodo interneto lažybų bendrovės „Unibet“ užsakymu atliktas tyrimas.

 

Kaip rodo tyrimas, net ketvirtadalis tyrimo dalyvių tiki, jog Lietuvos krepšininkai šiemet laimės auksą. Tokiu atveju, Lietuva Europos čempione taptų ketvirtą kartą – auksą lietuviai iškovojo 1937, 1939 ir 2003 m. Europos turnyruose.

reklama

 

Nors absoliuti dauguma apklaustų Lietuvos vyrų turnyro mūsiškiams prognozuoja medalius, 17 proc. respondentų buvo pesimistiškesni ir spėja, kad Lietuva liks 5-8 vietoje. Bet kuriuo atveju, mažiausiai – vos 5 proc.– yra manančių, kad Lietuvos krepšininkai užims žemesnę nei 8 vietą.

 

Lažybų bendrovės taip pat vertina Lietuvos rinktinę kaip vieną iš pagrindinių „Eurobasket 2011“ favoričių.

 

Bukmekerių nuomone Lietuvos krepšininkų galimybės laimėti čempionatą namuose yra lygi 33 procentų – dėl mūsiškių pergalės kertama lažybų santykiu 1-3. Tik nežymiai geriau – 38 procentais – vertinamos Ispanijos galimybės turnyre iškovoti auksą.

 

Lietuvos krepšinio rinktinė grupės varžybose žais su Ispanijos, Lenkijos, Turkijos bei Jungtinės Karalystės rinktinėmis. „Unibet“ prognozėmis, Lietuva yra savo grupės lyderė – jos tikimybė užimti pirmąją vietą A pogrupyje – net 54 procentai.

 

Europos krepšinio čempionatas šiemet vyks Lietuvoje rugpjūčio 31-rugsėjo 18 dienomis.

 

Tyrimo metu buvo apklausti 498 vyrai, gyvenantys Lietuvos miestuose. Respondentų amžius vyravo nuo 18 iki 45 m. Tyrimas buvo vykdomas 2011 m. kovo mėnesį.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama