reklama

reklama

hesburger   
2013 10 21, 16:48
„Hesburger“ morkytes perka iš Baltijos šalių augintojų

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse “Hesburger” savo klientams siūlo rudeninio derliaus morkytes užaugintas Baltijos regione. “SunCrisp” mažųjų morkyčių derlius nuimtas Latvijoje, yra tiekiamas į visus 34 Lietuvoje veikiančius “Hesburger” restoranus, o taip pat ir visus kitus Baltijos šalių regione.

 

„Džiaugiamės, kad jau kurį laiką sėkmingai bendradarbiaujame su Baltijos šalių tiekėjais ir gamintojais tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje ir Estijoje. Tokiu būdu mes galime savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus. Prieš metus pradėjome bendradarbiavimą su Latvijos pieno tiekėjais „Food Union“ ir toliau jį sėkmingai tęsiame, o darbą su „SunCrisp” pradėjome 2013 m. sausį. Nuo to laiko mūsų klientai, pirkdami bet kurio patiekalo kompleksą, prie pagrindinio patiekalo vietoje keptų bulvyčių gali pasirinkti šviežias salotas ar morkytes. Per 10 sėkmingų bendradarbiavimo mėnesių pastebėjome, kad Lietuvoje klientai atranda šią galimybę ir vis dažniau renkasi morkytes,”- teigė Ieva Salmela, „Hesburger” plėtros direktorė.

 

Specialios veislės “SunCrisp” mažosios morkytės yra auginamos 20 hektarų ploto sklypuose Latvijoje, Babites regione. “Suncrisp” morkytės yra greitai supakuojamos ir paruošiamos tolimesniam tiekimui į “Hesburger” restoranus, taip jos ilgai išlaiko šviežumą ir nepraranda maistinių savybių.

 

 “Kadangi vasara buvo šilta ir saulėta, šių metų morkyčių rudens derlius itin gausus. Mūsų klientai ir partneriai visada džiaugiasi galėdami įsigyti vietos rinkoje užaugintų morkų. Taip pat šios jos yra pakuojamos į specialius indelius, kuriuose maksimaliai išsaugo maistines vertybes. Norėtume pabrėžti, kad “SunCrisp” morkytės yra sertifikuotos nepriklausomų auditorių, tokių kaip “GLOBAL GAP” už gerą auginimo praktiką ir “BRC” už aukštą produkto kokybę bei aukščiausių standartų gamybą,“ – teigė Harolds Bulmanis  „SunCrisp“ vadovas.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama