reklama

reklama

airBaltic   
2013 10 18, 17:07
„airBaltic“ klientai kelionei susidarys individualius meniu

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ keleiviai galės pasirinkti skrydžio metu patiekiamus valgius. Nauja maisto užsakymo sistema klientai gali pasinaudoti užsisakę vietą lėktuve.

 

„Nuo šiol keleiviai virtualiame maisto padėkle gali pasirinkti norimus gaminius ir sukurti savo mėgstamą patiekalą skrydžiui. Žmonės galės mėgautis patiekalais, kurie atitinka jų pageidavimus, mitybą, medicininius reikalavimus ar religinius įsitikinimus Džiaugiamės būdami pirmieji iš oro bendrovių, pristatę galimybę sudaryti individualų meniu“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Michaelas Grimmas.

 

Keleiviai į savo virtualų padėklą galės pasirinkti iš daugiau nei 70 iš anksto užsakomų patiekalų variantų. Skrydžių metu jie galės mėgautis daržovių „risotto“, žuvies „souvlaki“, lašiša „teriyaki“ padaže, ant grotelių kepta kiauliena ar vištienos krūtinėle ir kitais patiekalais. Jie patiekiami su viena iš devynių salotų rūšių, vienu iš devynių skirtingų desertų ir pageidaujamu gėrimu.

 

„airBaltic“ keleiviai gali užsisakyti individualų skrydžio meniu iš karto įsigiję skrydžio bilietą arba kitu metu, tačiau ne vėliau kaip 48 valandos iki skrydžio.

 

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama