reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2013 08 08, 10:23
Jonavoje atidaryta atnaujinta MAXIMA X parduotuvė

Ketvirtadienį, rugpjūčio 8 d., Jonavoje po rekonstrukcijos atidaryta MAXIMA X parduotuvė, kurios bendras plotas sudaro daugiau kaip 1040 kvadratinių metrų. Investicijos į atnaujintą parduotuvę siekia 3 milijonus litų, joje sukurta 20 naujų darbo vietų.

 

„MAXIMA parduotuvę atnaujinome tam, kad ji taptų dar patogesnė klientams, kad atitiktų vietos gyventojų poreikius ir apsipirkimo įpročius. Parduotuvė įrengta taip, kad apsipirkimas būtų patogus ir neužimtų daug laiko, joje bus pasiūlytas dar didesnis nei buvo prekių asortimentas“, - sako MAXIMA LT, UAB, Generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

reklama


 

Erdvioje MAXIMA X parduotuvėje, kurios bendras plotas padidėjo 50 kvadratinių metrų ir viršija 1040 kvadratinių metrų, klientai gali rinktis iš daugiau kaip 12 000 pavadinimų prekių, tarp jų ir didelės įvairovės MAXIMA meistrų gaminamų konditerijos bei kulinarijos produktų. Kasdien bus kepama šviežia duona ir bandelės, bus galima įsigyti šviežių mėsos gaminių, salotų. Sveriamų produktų vitrinose klientams bus siūlomas gausus mėsos ir jos gaminių asortimentas, o atnaujinta moderni prekybinė įranga gyventojams leis kur kas patogiau pasirinkti norimas prekes.

 

MAXIMA X Jonavoje, Prezidento gatvėje, atidaryta po kapitalinio remonto: buvo pakeistos inžinerinės bei vandentiekio sistemos, išplėstos patalpos, įrengta vėdinimo sistema, atnaujinta prekybinė salė bei pastato fasadas. Aplink parduotuvę buvo sutvarkyta aplinka, atnaujintas šaligatvis.

 

Prekybos tinklui MAXIMA Lietuvoje šiuo metu priklauso 225 veikiančios parduotuvės. Tai jau 3 MAXIMA parduotuvė atidaryta Jonavos mieste ir 164 MAXIMA X parduotuvė Lietuvoje. Kasdien jose apsilanko apie 550 tūkstančių klientų. Visose MAXIMA parduotuvėse Lietuvoje ir įmonės administracijoje dirba daugiau kaip 15, 5 tūkstančių darbuotojų.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama