TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 12 13, 12:56
Druskininkuose – naujas tiltas per Nemuną

Image
Tiltas
Tiltas Druskininkuose pastatytas per rekordiškai trumpą laiką – vos 3 metus. Projekto vertė – 45,1 mln. Lt (7,5 mln. PVM). Statyba vyko Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP), Valstybės investicijų programos ir Druskininkų savivaldybės lėšomis.

 

Nemuno krantus sujungė 154 m ilgio tilto konstrukcijos, kurios pagamintos Čekijoje. Tilto plotis – 10 metrų. Projektą parengė UAB „Kelprojektas“.

reklama

 

Šiam inžineriniam statiniui suteiktas Parko tilto pavadinimas. Kartu su tiltu kairiajame Nemuno krante įrengta automobilių stovėjimo aikštelė su privažiavimais, pėsčiųjų ir dviračių takas, sutvarkytas privažiavimas nuo krašto kelio Druskininkai–Leipalingis–Seirijai.

 

Tiltas Druskininkuose tapo pirmuoju nuo Nemuno ištakų Lietuvos teritorijoje iškilusiu automobilių transporto statiniu ir 17-tu tiltu per didžiąją mūsų krašto upę. Parko tilto pavadinimas simbolizuoja šio kurortinio miesto parkų gausą ir įvairovę.

 

Tik spalio mėnesį Druskininkų savivaldybė baigė šalia naujojo tilto esančio Senųjų gydyklų parko rekonstrukciją. Jame įrengtas šviečiantis, šokantis ir grojantis fontanas, kuris parko lankytojams skleis mėgstamas melodijas ir spalvotus reginius. Taip pat spalį baigtas rekonstruoti kurorto centre tarp Druskonio ežerėlio ir Vijūnėlės tvenkinio įkurtas poilsio parkas. Tai viena mėgstamiausių kurorto gyventojų ir svečių aktyvaus poilsio vietų.

 

Naujasis tiltas sujungė Druskininkų miesto Baltašiškės mikrorajoną su visų labai mėgstamu vandens atrakcionų parku. Tiltas sumažins automobilių srautą per kurorto centrą, pagerins abiejuose Nemuno krantuose gyvenančių žmonių susisiekimą, sutrumpins atstumą iš miesto centrinių gatvių į slidinėjimo trasų kompleksą „Snow Arena“, kuris žiemos sporto mėgėjus pakvietė šių metų rugpjūtį.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama