reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2015 07 09, 14:47
Druskininkai laukia jaunavedžių

Image
Druskininkai
Druskininkai laukia būsimųjų jaunavedžių iš visos Lietuvos – birželio pabaigoje Seimui priėmus Civilinio kodekso pataisas, nuo liepos 10 dienos santuoką sudaryti bus galima bet kurioje Lietuvos civilinės metrikacijos įstaigoje.

 

Iki šiol tai buvo galima daryti tik savivaldybėje, kurioje deklaruota jaunavedžių ar jų tėvų gyvenamoji vieta. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, paklaustas apie naująsias pataisas teigė, kad ši praktika, kai jaunavedžiai gali rinktis, kur nori sudaryti santuoką, galioja daugelyje pasaulio šalių.

reklama

 

„Džiugu, kad ši praktika bus taikoma ir Lietuvoje. Jeigu žmonės prisiekti meilę nori Druskininkuose, jie tai galės padaryti be jokių biurokratinių kliūčių“, – sakė R. Malinauskas.

 

Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramutė Juonienė džiaugėsi, kad žmonės pagaliau turės pasirinkimo laisvę.

 

 

„Su džiaugsmu sutinkame tokias Civilinio kodekso pataisas. Dėl Druskininkų  kurorto unikalaus jaukumo ir grožio bei galimybės pasiūlyti puikią santuokoms aplinką visada buvo porų iš kitų savivaldybių, norinčių susituokti Druskininkuose. Manau, kad santuokų skaičius pas mus dar padidės, nes jau dabar sulaukiame džiaugsmingų skambučių ir domėjimosi iš kitų Lietuvos miestų, dėl santuokų registravimo Druskininkuose“, – sakė R. Juonienė.

 

Išskirtiniu grožiu garsėjantys Druskininkai – puiki vieta vestuvėms: iki šiol kitose savivaldybėse registruoti jaunavedžiai čia organizuodavo šventines fotosesijas, o nuo šiol galės rengti ir šventinę ceremoniją. Civilinės santuokos kurorte registruojamos Druskininkų miesto muziejuje, atnaujintoje viloje „Linksma“, esančioje Druskonio ežero pakrantėje. Miesto muziejus yra gražiausias ir puošniausias pastatas, turintis didžiausią istorinę kraitę.

 

Nors jaunavedžiai šventinės ceremonijos vietą gali pasirinkti, visgi Miesto muziejui jie teikia pirmenybę.

 

„Mūsų savivaldybėje labiausiai pamėgta santuokų registravimo vieta – Druskininkų miesto muziejus. Tai kultūros paveldo objektas, turintis ypatingą aurą ir autentišką XX a. pradžios vilų grožį. Taip pat yra registruota santuokų Nemuno upės garlaivyje, Grūto parke, „Reginos“ viešbučio kiemelyje, poilsiavietėse prie Avirio ežero“, – pasakojo R. Juonienė.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama