TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2012 08 28, 13:40
Dėl gražuolės titulo susikibo Vilniaus ir Šiaulių atstovės

Image
Biuro gražuolė 2012 dalyvės
Kasmetiniuose rinkimuose „Biuro gražuolė“ balsavimui artėjant prie pabaigos, aršiausia kova dėl gražuolės titulo vyksta tarp Vilniaus ir Šiaulių atstovių. Nors teorinių šansų turi dar bent dvi dalyvės, tikėtina, kad šiais metais gražiausia šalies biuro moteris dirba būtent sostinėje arba saulės mieste.

 

„Pirmaisiais metais vykusiuose „Biuro gražuolės“ rinkimuose bent keturios ar penkios dalyvės turėdavo minimalų pranašumą, o pirmaujanti dalyvė praktiškai keisdavosi kasdien. Šiais metais, beje, kaip ir pernai, ryškiau atitrūko tik pirmosios dvi dalyvės, gal žmonėms aiški gražuolių dvikova įdomesnė ir juos pagavo sportinis azartas?“, − svarsto rinkimus organizuojančio verslo naujienų portalo VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

reklama

 

Šiuo metu pagrindinė kova dėl „Biuro Gražuolės 2012” titulo vyksta tarp UAB „Teniso Pasaulis“ biuro administratorės Jūratės Graževičiūtės ir UAB „SDG“ mokymo departamento administratorės Ernestos Vaičiulytės .

 

Nors konkurso favoritės gana aiškios, tačiau, anot T. Padgursko, kova dar nesibaigė.

 

„Nereikėtų pamiršti, kad iki balsavimo pabaigos liko dar kelios dienos, o jos kažkam gali būti ir lemiamos. Be to, dar nėra pridėti komisijos balsai, kurie turės nemažai įtakos galutiniams rezultatams“, − teigia verslo naujienų portalo VersloSavaite.lt redaktorius.

 

Portalo lankytojų balsavimas už konkurso dalyves vyks iki rugpjūčio 30 dienos portale VersloSavaite.lt. Nugalėtoja paaiškės susumavus balsavusiųjų portale, portalo „Facebook“ („Patinka“) ir komisijos narių balsus.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks „One“ nuotykių parko dovana – kvietimai išbandyti parko pramogas, 500 litų dovanų čekis, už kurį tinklalapyje Laisvalaikiodovanos.lt ji galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną. Pirmos vietos nugalėtojai taip pat įteiksime 500 litų vertės „Thal‘ion“ gaminių krepšelį pilnavertei kūno odos priežiūrai iš e-pirklys.lt.

 

Jos atstovaujama įmonė gaus 6000 litų vertės čekį savo reklamai portale VersloSavaite.lt ir radijo stotyje „Laisvoji Banga“.

 

Taip pat konkurso laureačių lauks ir kitų rėmėjų prizai: „Saugaus darbo centro“ 500 litų vertės konsultacija, „Biuro administravimo“ metinės prenumeratos, profesionalaus fotografo Dainius Kanapecko asmeninė fotosesija bei įvaizdžio kūrėjos Liubovės Čaplikienės specialūs prizai.

 

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama