VersloSavaite.lt   
2013 09 16, 11:25
Šeštą kartą renkama gražiausia biuro darbuotoja

Jūratė Graževičiūtė
„Biuro gražuolė 2012“ J. Graževičiūtė
Šeštus metus vyksiančius gražiausios biuro moters rinkimus „Biuro gražuolė 2013“ šiemet nuspręsta organizuoti rudenį. Anot konkurso organizatorių, rugsėjis yra puikus metas ne tik kuo greičiau sugrįžti į darbo vėžes, tačiau ir išrinkti žaviausią šalies biuro darbuotoją.

 

„Šis konkursas – tai puiki proga parodyti visiems kokios žavios moterys mus supa aplink, taip pat gera galimybė sutvirtinti įmonės kolektyvo vienybę palaikant savo kolegę konkurse. Visoms dalyvėms galime pažadėti, kad dalyvavimas konkursas padovanos puikių emocijų, žavesys neliks neįvertintas, o pastangos laimėti nenueis veltui“, − teigia rinkimus organizuojančio verslo naujienų portalo VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

reklama

 

Konkursas vyksta verslo naujienų portale VersloSavaite.lt. Dalyvėms tereikia atsiųsti savo nuotrauką, kurioje atsispindėtų biuro tematika. Nugalėtojas renka portale balsuojantys žmonės ir vertinimo komisija. Pagrindiniai konkurse dalyvaujančių įmonių darbuotojų fotografijų vertinimo kriterijai yra biuro stilius, asmeninis dalyvės žavesys, nuotraukos idėja ir originalumas.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks nuotykių parkų tinklo „Uno parks“ dovana – kvietimai išbandyti parko pramogas, įmonės kolektyvui – 2,5 val. trukmės teambuilding programa. Nugalėtojai atiteks 500 litų vertės kosmetikos „Thal‘ion“ gaminių krepšelis kūno odos priežiūrai iš e-pirklys.lt, „Ditės grožio namų“ 100 Lt dovanų kuponas paslaugoms.

 

Jos atstovaujama įmonė gaus 6000 litų vertės čekį savo reklamai portale VersloSavaite.lt ir radijo stotyje „Laisvoji Banga“.

 

Taip pat konkurso laureačių lauks ir kitų rėmėjų prizai: profesionalaus fotografo Dainius Kanapecko asmeninė fotosesija, „Saugaus darbo centro“ 500 litų vertės konsultacija, įvaizdžio kūrėjos Liubovės Čaplikienės specialūs prizai bei pakvietimai į kiną.

 

Pernai „Biuro gražuolės“ titulas atiteko UAB „Teniso pasaulis“ biuro administratorei Jūratei Graževičiūtei. Visos praėjusių metų konkurso „Biuro gražuolė 2012“ dalyvės.

 

 

Plačiau apie konkursą

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama