Tautvydas Padgurskas, VersloSavaite.lt   
2013 09 18, 12:35
„Biuro gražuolė 2012“: Pergalė konkurse – tarsi svajonės išsipildymas

Image
J. Graževičiūtė
Įsibėgėjo šeštus metus kasmet vykstantis konkursas „Biuro gražuolė“. Praeitų metų laimėtoja Jūratė Graževičiūtė sako, kad konkursas jai suteikė daugiau pasitikėjimo savimi.

 

reklama

Ką jums reiškia „Biuro gražuolės“ titulas ir kas pasikeitė gyvenime, darbo aplinkoje jį gavus? Ką konkursas davė Jums ir kolegoms? – paklausėme J. Graževičiūtės.

 

Dar būdama maža mergaite svajojau tapti manekene ar modeliu ir sudalyvauti konkurse „Mis Lietuva“. Tačiau tapti manekene neturėjau galimybės, kadangi tuo metu mano gimtajame Alytuje nebuvo tokios kaip manekenių ar modelių mokyklos. 2007 m. pabandžiau sudalyvauti konkurse „Mis Lietuva 2007“, praėjau pirmą etapą ir tuo mano kelionė titulo link baigėsi.

 

Taigi drąsiai galiu teigti, kad šio konkurso „Biuro gražuolė 2012“ laimėjimas buvo kaip ir mano mažos mergaitės svajonės išsipildymas – sudalyvauti grožio konkurse ir jį laimėti! Laimėjimas konkurse suteikė daugiau pasitikėjimo savimi.

 

Šis konkursas sukėlė daug smagių emocijų man ir kolegoms. Tos kelios savaitės, kol vyko balsavimas, buvo labai įtemptos. Kiekvienas tarpinių rezultatų paskelbimas mus paskatindavo vis aktyviau agituoti draugus bei klientus, kad nepamirštų balsuoti ir palaikytų mus. Buvo labai smagu matyti tokį susivienijusį ir draugišką kolektyvą, kurio tikslas buvo ne tik SUDALYVAUTI, bet ir LAIMĖTI!

 

Dar kartelį ačiū visiems, kurie balsavo už mane ir palaikė!

 

Kaip panaudojote laimėtus prizus („Laisvalaikio dovanų“ kuponą, nuotykių parko kvietimus)? Papasakokite plačiau ką veikėte.

 

Iki šiol išnaudojau dar ne visus gautus prizus, tačiau artimiausiu metu su kolegomis planuojame išbandyti nuotykių parko dovaną įmonės kolektyvui.

 

Ačiū „Laisvalaikio dovanoms“ už nuostabų poilsio savaitgalį Druskininkuose. Pasirinktas „Medaus savaitgalis“ buvo pats geriausias poilsis po savaitės darbų.

 

Labai vertinu pažintį su įvaizdžio kūrėja Liubove Čaplikiene, kurios konsultacijos metu gavau nemažai patarimų apie savo įvaizdį bei stilių.

 

Ar rekomenduotumėte dalyvauti konkurse?

 

Sudalyvauti konkurse tikrai rekomenduoju. Šis konkursas užtikrins geras emocijas ir gero laiko praleidimą. Dalyvavimas konkurse smagi atrakcija ir kolektyvui, ir pačiai dalyvei.

 

Tai savotiškas kasdienybės paįvairinimas darbe.

 

Kuo iš visų turėtų išsiskirti „biuro gražuolė“?

 

Nenoriu išskirti biuro gražuolės bruožų, kadangi manau, kad kiekviena biure dirbanti moteris turi būti elegantiška, tvarkinga, jaustis gražia, nestokoti pasitikėjimo savimi ir niekada nenustoti šypsotis. Kiekviename kolektyve visos moterys turi jaustis biuro gražuolėmis!

 

Galbūt turite ką pasakyti toms, kurios nepasitiki savo jėgomis ir vis dar abejoja dalyvauti konkurse ar ne.

 

Merginos, būkite drąsios ir pasitikinčios savimi, ir ne tik šiame konkurse, o visose gyvenimo situacijose! Tik pasitikėjimas savimi ir ryžtas gali suteikti tai, apie ką svajojate!

 

Linkiu sėkmės visoms dalyvėms ir tegul nugali geriausia! ;)

 

 

Susiję straipsniai:


Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama