TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2012 09 03, 13:38
Apdovanota „Biuro gražuolė 2012“ (foto) 

D. Kanapecko nuotr.
D. Kanapecko nuotr.
Baigėsi visą rugpjūčio mėnesį trukę gražiausios biuro moters rinkimai „Biuro gražuolė 2012“. Konkurso nugalėtojai Jūratei Graževičiūtei, UAB „Teniso pasaulis“ biuro administratorei, buvo įteiktas simbolinis čekis 9000 litų vertės prizams.

 

„Šiais metais biuro gražuolės titulo buvo verta ne viena konkurso dalyvė, nes visos jos buvo tikrai žavios ir išskirtinės. Tačiau džiaugiamės, kad laimėjo verčiausia šio titulo“, − sakė rinkimus organizuojančio verslo naujienų portalo VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

reklama

 

27 metų vilnietė sulaukė daugiausiai balsų ir portalo lankytojų, o konkurso komisijos vertinimu buvo antra.

 

„Paskutinėmis valandomis negalėjome nieko daryti, vaikščiojom iš kampo į kampą, neišėjo dirbti. Kankino jaudulys, naktį negalėjau užmigti. Tačiau kuomet pamatėme konkurso rezultatus visas biuras pradėjo skambėti, pasipylė šūksniai, apsikabinimai, sveikinimai, kad mums pavyko. Laimėjusi jaučiuosi kitaip. Iš tikrųjų dar netikiu tuo, kad tapau „Biuro gražuole 2012“. Tiesiog labai smagu“, – sakė Jūratė Graževičiūtė, „Biuro gražuolė 2012“.

 

Daugiausiai komisijos balsų atiteko antroje vietoje likusiai 24-erių Julijai Sverbilovai, finansų vadovei iš UAB „Estvita“ iš Trakų. Jai skirtas ir specialus „Facebook simpatijos“ prizas.

 

Trečia vieta konkurse atiteko 26-erių Ernestai Vaičiulytei, UAB „SDG“ Mokymo departamento administratorei iš Šiaulių.

 

Specialiais prizais apdovanota Urtė Navickaitė, UAB „Seriously LT“ Socialinės Medijos specialistė, taip pat Viktorija Mironova, „TonyBet“ Lažybų punktų administratorė – mokymų specialistė.

 

Penktus metus rengiamo konkurso prizinis fondas – daugiau kaip 10 tūkst. litų.

 

Interviu iš Jūratės Graževičiūtės (foto, video)

 

Simbolinį čekį nugalėtojai įteikė portalo VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas

 

Nugalėtoją sveikino kolegos

 

Dainiaus Kanapecko nuotraukos

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama