VersloSavaite.lt   
2014 11 17, 13:29
„Capitalia“ obligacijos – NASDAQ Baltijos skolos VP sąraše

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Nuo 2014 m. lapkričio 3 d. „Capitalia“ obligacijos yra įtrauktos į NASDAQ Baltijos skolos vertybinių popierių sąrašą NASDAQ Rygoje. Pagal emisijos sąlygas, pradėta prekiauti iki šiol išleistomis 1000 obligacijų, kurių bendra nominali vertė yra 1 milijonas eurų.

 

„Obligacijos yra patrauklus finansavimo šaltinis daugumai nebankinių finansinių įstaigų Latvijoje. Capitalia pasirinko obligacijų emisiją biržoje, taip supaprastindama investavimo procesą savo dabartiniams investuotojams, o taip pat ir atvėrė duris naujų investuotojų pritraukimui“, – sakė AB „Capitalia“ vadovas Juris Grišins.

 

„Sveikiname Capitalia su sėkmingu obligacijų išleidimu NASDAQ Baltijos obligacijų rinkoje“, - sakė Daiga Auziņa-Melalksne, Nasdaq Baltijos rinkos vertybinių popierių biržų paslaugų padalinio vadovė. – „Džiaugiamės matydami teigiamą raidą Baltijos fiksuoto pajamingumo segmente“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: