VersloSavaite.lt   
2019 10 31, 11:51
„Capitalia“ šiemet paskolino jau 12 mln. eurų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Atsargi bankų skolinimo politika augina verslo susidomėjimą alternatyviais finansavimo šaltiniais. Per šių metų 9 mėnesius verslo finansavimo bendrovė „Capitalia“ paskolino jau 12 mln. eurų, tai yra 45 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu, skelbia bendrovė.

 

Dažniausiai įmonės skolinosi investicijoms į verslo plėtrą, gautas finansavimas taip pat buvo naudojamas didelių užsakymų vykdymui bei pinigų srautų ir sezoniškumo valdymui.

reklama

 

„Capitalia“ finansavimą šiemet gavo jau 162 bendrovės, veikiančios visose trijose Baltijos šalyse. Vidutinė paskolos suma šiais metais siekia 45 tūkst. eurų, o vidutinė grąžinimo trukmė – 11 mėnesių. Palyginimui – pernai ši suma siekė 25 tūkst. eurų ir vidutinė grąžinimo trukmė buvo mėnesiu ilgesnė.

 

Didžiausia –  610 tūkst. eurų – paskola šiemet buvo suteikta nekilnojamojo turto plėtros įmonei Latvijoje. Dažniausiai įmonės naudojasi „Capitalia“ teikiamomis finansavimo paslaugomis greta jau turimų ilgalaikių paskolų iš komercinių bankų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: