VersloSavaite.lt   
2014 09 25, 15:24
Konkurse „Biuro gražuolė 2014“ – pirmosios dalyvės

Image
Asta Avižienytė
Įsibėgėjo dalyvių registracija į konkursą „Biuro gražuolė 2014“. Iš pirmų dalyvių matyti, kad šiemet kova dėl titulo vėl virs tarp kauniečių ir vilniečių.

 

Didžioji dalis pretendenčių į „Biuro gražuolės“ titulą dalinasi šypsenomis, nuotraukose siekia parodyti savo darbo aplinką. Tarp konkurso dalyvių – vadovė, vadybininkų asistentės, biurų administratorės ir inžinierė. Dalyvauja ir mažesnių, ir didžiųjų įmonių, tokių kaip „Senukai“ ar „Swedbank“ darbuotojos.

reklama

 

„Dalyvių įvairovė leidžia pažvelgti į skirtingas darbo aplinkas ir pajausti kokiomis nuotaikomis vyksta darbas jų biuruose. Nors balsavimo pradžia jau čia pat, tačiau laukiame daugiau dalyvių, kad išrinktume labiausiai vertą šių metų biuro gražuolės titulo“, - sako rinkimus organizuojančio portalo VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

 

Nuotraukų siuntimas vyksta iki rugsėjo 28 d., o balsavimas prasidės rugsėjo 29 d. Balsus bus galima atiduoti internetu, SMS žinutėmis, Facebook‘e. Didžiąją dalį balsų skirs komisija, kurią sudarys praeitų metų konkurso nugalėtoja Ineta Dubenčiukaitė, profesionalus fotografas Nerijus Šabanauskas ir organizatorių atstovai.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks profesionali asmeninė fotosesija, kurioje ją papuoš stilistai. Prizo steigėjas – pagrindinis konkurso rėmėjas – prekybos miestelis „Urmas“. Nugalėtojai taip pat atiteks 500 litų vertės kosmetikos gaminių krepšelis iš e-pirklys.lt, 100 eurų vertės parfumerijos rinkinys iš salono SCENT BAR.

 

Jos atstovaujama įmonė gaus 5000 litų vertės čekį savo reklamai portale VersloSavaite.lt ir „Saugaus darbo centro“ 500 litų vertės konsultaciją.

 

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: