Tautvydas Padgurskas, VersloSavaite.lt   
2014 10 21, 13:35
„Biuro gražuolė 2014“ Ieva Špučytė: „Moteriškas žavesys padeda dirbti“

Image
Ieva Špučytė
Statybinėje įmonėje projektų inžiniere dirbanti „Biuro gražuole 2014“ tapusi Ieva Špučytė sako, kad darbas vyriškame kolektyve – vienas malonumas.

 

Pateikiame pokalbį su „Biuro gražuole 2014“.

reklama

 

Ką jums reiškia pergalė šiame konkurse?, – paklausėme Ievos Špučytės.

 

Gyvenime vadovaujuosi šūkiu „jei dalyvauti, tai ir laimėti“, tad smagu, kad įrodžiau sau, jog siekti tikslo reikia iki galo.

 

Kaip manote, ką šis laimėjimas pakeis jūsų gyvenime, darbe?

 

Manau, kad šis įvertinimas man suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, nes kai kažką pasieki, automatiškai padidini pasitikėjimą savimi.

 

 

Kaip kilo idėja dalyvauti ir ar tikėjotės laimėti?

 

Idėja dalyvauti kilo įmonės vadovui, jis persiuntė laišką su šūkiu, kad galime nugalėti. Su kolege susižvalgėm ir pagalvojome – kodėl nepabandžius. Todėl iš mūsų įmonės sudalyvavo dvi darbuotojos, tačiau kolegei pasisekė mažiau. Manau, kad jei dalyvauji, tai reikia galvoti apie tai, kad gali laimėti.

 

Kokia jūsų darbo diena ir ar sunku dirbti vyriškam kolektyve?

 

Rytas kasdien prasideda nuo užsakovų užklausų, sąmatų skaičiavimų, statybinių medžiagų užsakymų, bendravimo su tiekėjais, kainų derinimo. Dažnai tenka lankytis statybos objektuose, kuriuose ne kasdien išvysi žavią merginą, tad mane pamatę ten dirbantys vyrai nuščiūva. Moteriškas žavesys tikrai padeda, o dirbti vyriškam kolektyve – vienas malonumas.

 

 

Kokia turi būti „Biuro gražuolė“?

 

Ji turbūt būti žavi ne tik išvaizda. Ji turi mokėti užkrėsti gera nuotaika kitus ir dalintis šypsena. Jai esant biure turėtų tvyroti gera nuotaika.

 

Ar jautėte artimųjų palaikymą vykstant balsavimui?

 

Artimieji labai džiaugėsi, kad man gerai sekasi palaikė. Sulaukiau palaikymo ir iš bendrakursių, kolegų darbe. Visi nuolat klausinėjo ir vis dar klausia kaip sekėsi, o sužinoję, kad laimėjau, džiaugiasi kartu.

 

 

Nuotraukų autorius Nerijus Šabanauskas

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: