VersloSavaite.lt   
2014 10 08, 17:21
Skelbiami tarpiniai konkurso „Biuro gražuolė 2014“ balsavimo rezultatai

Konkurso dalyvė Ieva Špučytė
Konkurso dalyvė Ieva Špučytė
Praėjo jau daugiau nei pusė laiko, kuomet galima balsuoti už konkurso „Biuro gražuolė 2014“ dalyves. Paskelbus rezultatus matyti, kad tarp pirmos ir antros vietos užvirė atkakli kova taškas į tašką.

 

Šiuo metu pirmą vietą konkurse surinkusi 934 balsus užima Ieva Špučytė iš UAB „ITR Grupė“. Antroje vietoje, surinkusi vos 6 balsais mažiau (928) AB „Swedbank“ dirbanti Jolanta Ruočkutė.

reklama

 

Trečia bendroje rikiuotėje yra daugiausiai „Facebook“ balsų surinkusi Asta Avižienytė, UAB „Okay Lt“, kuri bendroje sąskaitoje turi 607 balsus. Vos 7 balsais mažiau turi Vaiva Motiekaitytė, UAB „CITUS“.

 

Primename, kad tai yra tik portalo VersloSavaite.lt lankytojų, Facebook ir SMS balsai. Nugalėtoja paaiškės susumavus šiuos balsus su komisijos skirtais balsais. Balsavimo pabaiga – spalio 14 d. Daugiau apie balsavimą rasite čia.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks profesionali asmeninė fotosesija, kurioje ją papuoš stilistai. Prizo steigėjas – pagrindinis konkurso rėmėjas – prekybos miestelis „Urmas“. Nugalėtojai taip pat atiteks 500 litų vertės kosmetikos gaminių krepšelis iš e-pirklys.lt, 100 eurų vertės parfumerijos rinkinys iš salono SCENT BAR.

 

Jos atstovaujama įmonė gaus 5000 litų vertės čekį savo reklamai portale VersloSavaite.lt ir „Saugaus darbo centro“ 500 litų vertės konsultaciją.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: