reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 11 11, 13:48
Bagažinių turgaus prekiautojų šaltis negąsdina

Image
Bagažinių turgus
Kaune jau antrus metus organizuojamas Bagažinių turgus, pirmą kartą rengiamas lapkričio mėnesį – šį šeštadienį. Išpopuliarėjus šiame renginyje puoselėjamoms idėjoms parduoti ir mainytis nebereikalingais daiktais, turgus bus rengiamas ne tik šiltuoju metų laiku.

 

Turgų, kuriame prekiaujama iš automobilių bagažinių, nuspręsta rengti ištisus metus atsižvelgiant į pačių jo dalyvių pageidavimus.

reklama

 

„Kai 2010 m. pradžioje pradėjome rengti Bagažinių turgų, tai buvo naujovė Lietuvoje, todėl organizavome turgus tik nuo balandžio iki spalio. Svarbu buvo pritraukti žmones, paskleisti mūsų idėjas. Kaip matome, tai puikiai pavyko, nes patys prekiautojai ėmė teikti įvairius pasiūlymus, kaip patobulinti, išplėsti renginius. Vienas iš dažniausių pasiūlymų buvo rengti Bagažinių turgų ištisus metus į kurį ir atsižvelgėme“, – pasakojo Bagažinių turgaus atstovas Jonas Plenta.

 

Pasak jo, vienas populiariausių prekiautojų argumentų buvo, kad nereikalingi daiktai kaupiasi ištisus metus, o ne kažkurį vieną sezoną. Be to, turguje prekiaujantys menininkai, rankdarbių kūrėjai turi ką pasiūlyti visais metų laikais.

 

Bagažinių turgūs rengiami prekybos miestelyje „Urmas“ kiekvieno mėnesio antrąjį šeštadienį. Artimiausias Bagažinių turgus vyks šį šeštadienį, lapkričio 12 d., nuo 8 val. Už prekybos vietą mokėti nereikia.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama