VersloSavaite.lt   
2022 09 23, 09:55
Bagažinių turguje – rudeninis pagyvėjimas

Image
Bagažinių turgus
Rugsėjį, po kelionių ir atostogų ne vienas lietuvis pagaliau pasiryžta perkratyti spintas, sandėliukus ir parduoti ar padovanoti per ilgą laiką sukauptus nereikalingus daiktus.

 

Tai labai gerai jaučia Kauno Bagažinių turgaus organizatoriai – prasidėjus rudeniui čia matomas tikras pagyvėjimas: daugiau pardavėjų, daugiau pirkėjų, daugiau daiktų.

 

„Šiuo metų laiku sulaukiame daugiau dalyvių ir lankytojų, nes žmonės sugrįžta į namus, tvarkosi. Atsiranda ir nauji pirkiniai, kuriems reikia atlaisvinti vietos. Be to, įprastą asortimentą papildo ir nebereikalingas vasaros sezono, atostogų inventorius“, - sako prekybos miestelyje „Urmas“ veikiančio turgaus atstovai.

reklama

 

Anksčiau tik savaitgaliais dirbęs turgus dabar po truputį įsibėgėja ir penktadieniais.

 

Rudenį prekiautojų automobilių bagažinėse ir ant prekystalių galima matyti tiek praėjusio, tiek prasidedančio sezono prekių.

 

Ant kabyklų – ir vasariniai, ir šiltesni rūbai, greta įrankių, buitinės technikos, baldų, interjero detalių ir kitokių smulkmenų galima aptikti pripučiamų baseinų, plaukmenų, lauko baldų, dviračių, kelioninių lagaminų. O greta jau galima pamatyti ir žiemos pramogoms skirto inventoriaus.

 

Turguje sutiktas kaunietis Antanas sako, kad čia lankosi gan dažnai, nes randa labai gerų dalykų už labai gerą kainą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: