VersloSavaite.lt   
2023 05 31, 17:24
Vasarai ruošiasi ir pirkdami naudotus daiktus

Image
Foto
Artėjant vasarai Bagažinių turguje Kaune – sujudimas. Lauko prekybai palankus oras privilioja kur kas daugiau dalyvių ir lankytojų, o pagrindinė tema – naudotos, bet dar galinčios tarnauti vasaros sezono prekės: nuo žoliapjovės iki pripučiamo baseino.

 

Daiktus atrinko su vaikais

 

Prekybos miestelyje „Urmas“ kiekvieną savaitgalį veikiančio Bagažinių turgaus idėja – kiekvienas gali parduoti ar mainytis naudotais, bet nereikalingais, nors dar gerais daiktais. Taip ir sutaupoma, nes naudotas daiktas pigesnis, ir tausojama aplinka, nes nereikia pirkti naujo.

 

Natūralu, kad atėjus vasaros sezonui – turguje galima rasti ir daugiau atitinkamų prekių: žoliapjovių, lauko baldų, dviračių. Daug inventoriaus vaikų vasaros pramogoms: riedučiai, riedlentės, paspirtukai, batutai, pripučiami plaukmenys, baseinai.

 

„Vaikai paaugo, tad nusprendėm truputėlį prasivalyti garažą. Patys su vaikais atsirinkom, ko jau nebereikės, parduosim, o gautus pinigus pridėsim prie jiems reikalingų naujų dalykų pirkimo“ - sakė Giedrius ir Živilė, atvykę iš Kauno rajono.

 

Pasak jų, vaikai išaugo pripučiamą baseiną, dabar ketina pirkti didesnį, kur galėtų pasinerti visi šeimos nariai. Ant poros prekystalio – nemažai žaislų ir netgi dėžutė su įvairių šalių monetomis.

 

„Kažkada buvo vyro pomėgis, rinkti monetas iš įvairių šalių, bet kažkaip išblėso ta aistra jau, tad įkalbėjau atvežti čia“, - šypsojosi Živilė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: