reklama

reklama

lrt.lt   
2011 01 17, 10:17
Kino mylėtojams bilietai į kino teatrą per brangūs

Image
Kinas
Kino ekspertai sako, kad žiūrovų Lietuvos kino teatruose mažėja dėl bilietų kainų ir repertuaro, praneša Lietuvos radijas.

 

Lietuvos kino industrijos asociacijos duomenimis, kino teatrai pernai pardavė maždaug 7 proc. mažiau bilietų nei užpernai. Asociacija skaičiuoja, kad nors per pastaruosius metus daugėjo kino teatrų, žiūrovų pernai taip pat pora procentų sumažėjo.

reklama

 

Anot apžvalgininkų, viena iš žiūrovų skaičiaus mažėjimo priežasčių ta, kad panaikinus PVM lengvatą, brangsta bilietai.

 

Be to, pardavimai priklauso ir nuo filmų pasiūlos. Rodiklius paprastai pagerina nacionalinis kinas, tačiau, pasak ekspertų, vis dar per mažai lietuviškų filmų orientuoti į platesnę auditoriją. Kita vertus, pernai kino teatruose buvo itin daug akcijų, todėl pardavimai nekrito tiek, kiek galėjo kristi.

 

Kino industrijos asociacijos duomenimis, pernai šalies kino teatruose sėkmingiausia buvo fantastinė veiksmo juosta „Įsikūnijimas“. Iš lietuviškų populiariausias „ZERO–2“.

 

Iš viso per metus šalies kino teatruose parodyti 245 repertuariniai filmai, iš kurių daugiau nei pusė – Jungtinių Valstijų gamybos. Juos rinkosi didžioji dalis – apie aštuoniasdešimt procentų – visų žiūrovų.

 

 

 

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama