TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2020 04 20, 13:17
Pramogos namuose karantino metu: Kino pavasaris. Rekomendacijos

Filmai Kino Pavasaris
Filmai Kino Pavasaris
Kovo 26-ąją įvestas karantinas, privertė daugelį iš mūsų užsidaryti tarp keturių sienų. Tačiau, ką veikti karantino metu, kad laikas nenueitų veltui? Vienas iš sprendimų – filmų peržiūros, bet ar nepabodo jau 20-ą kartą žiūrėti Harį Poterį, 11-ą kartą Titaniką ar 33-ą kartą Garfildą? Turime sprendimą! „Kino pavasaris“ namuose!

 

Populiariausių festivalio „Kino pavasaris“ filmų peržiūra galima ir Jūsų namuose. Legaliai džiaugtis šių metų festivalio filmais esant Lietuvos teritorijoje galima net keliose platformose: Telia TV filmų nuomoje, „Žmonės Cinema“, „Go3, „Cgates“ bei „Kinofondas“. Ilgametražių filmų peržiūros kaina vos 6,49 eur, o trumpametražių – 1,49 eur. Tai netgi žymiai pigiau nei lankytis kino teatre!

 

„Kino pavasario“ filmai

 

„Kino pavasaris“ internetu leidžia žiūrėti net 63 filmus. Suprantama, kad visų, ko gero, peržiūrėti nepavyks, tačiau galite filmus atsirinkti pagal mėgstamą žanrą.

 

 

Filmai apie meilę:

Gražiausi gyvenimo metai. Legendinio filmo „Vyras ir moteris" tęsinyje vėl sutinkame jau pamiltus herojus: Aną ir Žaną Lujį.

 

Dviese. Dvi pagyvenusios prancūzės – artimos kaimynės, apie kurių draugystę žino aplinkiniai ir jų vaikai. Tačiau jau kelis dešimtmečius šias dvi moteris sieja didžiulė paslaptis. Kokia ji?

 

Žydras. Tai filmas apie 1981-uosius metus, kuomet jaunas vyras pašaukiamas į kariuomenę. Tačiau vaikinas žino, kad jis kitoks, afrikietiškai sakant „moffie“. Kas tai ir kodėl, sužinosite peržiūrėję filmą.

 

Komedijos:

Tiesiog nuostabu. Terapijos centre prancūzų literatūros provokatorius sutinka kino legendą. Abu yra įkalinti sveikatingumo programoje, tačiau kartu ją ištverti kur kas paprasčiau. Netrukus prasideda netikėtų įvykių virtinė, kai į vietą atvyksta gangsteriai.

 

Patrikas. Patrikui jau 38 metai, tačiau jis vis dar gyvena su tėvais. O gyvena ne bet kur, o miške įkurtoje nudistų stovyklavietėje.

 

 

Filmai, skirti šeimai:

Garsioji meškinų invazija į Sicilią. Didysis meškų karalius veda savo bandą į žmonių pasaulį, norėdamas rasti seniai dingusį sūnų. Pabėgę nuo siaubingų monstrų ir nugalėję priešus, meškinai su žmonėmis taikiai apsigyvena kartu, bent jau trumpam laikui... O kas vyksta toliau, teks sužinoti įsijungus filmą.

 

Dokumentika:

Užjūris. Daugybė moterų iš Filipinų dirba namų tvarkytojomis ar auklėmis užsienyje. Viename iš pasirengimo tokiam darbui centrų grupė moterų pasiskirsto vaidmenimis ir vaidina įvairias situacijas, kurios joms gali nutikti ateityje.

 

Šviesos kariai. Karinė disciplina, plikos galvos, balti rūbai, technomuzika ir aklas pasišventimas tai tik keli uždarame Italijos vienuolyne gyvenančios sektos kasdienybės įvaizdžiai.

 

Psichologinės dramos:

Dingusi mergina. Koji Fukados dramų įtampa atsiranda jo filmuose tvyrančioje tyloje, kur suskamba kartais neregimi žmonių santykių niuansai.

 

Egzaminas. Smuiko mokytoja susižavi nepaprastu berniuko talentu bei įtikina kolegas suteikti jam galimybę. Ji ruošia berniuką lemiamam egzaminui,  o egzamino dieną įvykiai pasisuka tragiška linkme.

 

Lin + Liusi. Tai filmas apie dvi neišskiriamas drauges, kurių vardais ir pavadintas filmas. Filme vaizduojami draugystės iššūkiai su kuriais susiduria šios dvi moterys.

 

Filmų, be abejo, yra daugiau. Vis dėlto šie yra populiariausi, tad ir verčiausi Jūsų dėmesio.

 

Kviečiame mėgautis filmais legaliai namuose!

 

Užs. nr. 20200420-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama