reklama

reklama

Tautvydas Padgurskas, Verslosavaite.lt   
2010 04 21, 13:42
„Fazer kepyklos“ planuoja plėtrą Baltijos šalyse

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
Tarptautinei įmonių grupei „Fazer“ priklausanti UAB „Fazer Kepyklos“, Lietuvos rinkoje gaminanti „Gardėsio“ prekiniu ženklu pažymėtus duonos gaminius, praneša šiais metais ketinantys įsigyti konditerijos gaminių bendrovę, kurioje gamintų ir savo produkciją.

 

Anot UAB „Fazer Kepyklos“ prekybos direktoriaus Mindaugo Snarskio, gaminant produkciją vietoje, o ne eksportuojant kaip dabar, kristų gaminių kainos, būtų lengviau užkariauti Lietuvos rinką.

reklama

 

„Šiais metais turime naujų iššūkių ir  sieksime augti ne tik duonos, bet ir konditerijos gaminių sektoriuose. Laikas plėtrai šiuo metu labai geras“, – sakė M. Snarskis.

 

Nuo sausio 1 d. bendrovė yra atsakinga ne tik už duonos, bet ir už konditerijos gaminių verslą Lietuvoje.

 

Praėjusiais metais „Fazer“ konditerijos gaminių apyvarta Lietuvoje siekė 2,1 mln. litų.

 

Kompanija „Fazer“ įkurta 1891 m. Helsinkyje, šiuo metu bendrovė duonos ir konditerijos produktus bei maitinimo paslaugas siūlo 8 šalyse. Grupei priklausančiose įmonėse dirba 17 tūkst. darbuotojų, iš jų 160 – Lietuvoje.

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

 

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama