TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2015 04 14, 10:47
Investicijos į batonų gamybą – 2,5 mln. eurų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Bendrovė „Lietuvos kepėjas“ baigė renovuoti gamyklą Kaune ir įdiegė naują gamybos liniją. Į gamybos cecho atnaujinimą ir modernią batonų gamybos liniją bendrovė investavo daugiau nei 2,5 mln. eurų.

 

„Naujojoje linijoje iškeptų gaminių jau galima įsigyti didžiuosiuose šalies prekybos centruose, ateityje pirkėjai mūsų produkcijos galės nusipirkti ir mažesnėse parduotuvėse visoje Lietuvoje. Moderni linija užtikrina aukštą produkcijos kokybę, o ateityje planuojamos investicijos į gamybos modernizavimą ir darbuotojų ugdymą bei mokymus padės tapti viena lyderiaujančių bendrovių duonos gamybos sektoriuje“, - teigia bendrovės „Lietuvos kepėjas“ gamybos vadovė Sandra Dainytė.

reklama

 

Bendrovė ir toliau investuos į gamybos procesams reikalingą infrastruktūrą. Šiuo metu bendrovė prekiauja batonais, duona, duona skrudinimui, šaldytomis tešlomis, tortais, duonos gaminiais. Ateityje „Lietuvos kepėjas“ planuoja gaminti platų duonos produktų spektrą ir investuoti į jų gamybai reikalingas linijas.

 

Bendrovė gamyboje ir pakavime naudoja „Kauno grūdai“, „Arvi“, „Sauda“, „Lietpak“ ir kitų Lietuvos įmonių gaminamą produkciją.

 

Šiuo metu bendrovėje „Lietuvos kepėjas“ dirba 110 darbuotojų. Šiemet modernizavus gamybą planuojama sukurti dar 20 darbo vietų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama