VersloSavaite.lt   
2010 04 22, 13:22
Aukštųjų technologijų įmonėms – misija į Izraelį

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
„Eksportuojančioji Lietuva“ birželio 13-17 d. organizuoja Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių verslo misiją į Izraelį (Tel Avivą). Misiją lydės Ūkio ministras Dainius Kreivys.

 

„Triskart už Lietuvą mažesnio ploto Izraelis patenka į didžiausių ekonomikų 50-uką. Stiprios ir modernios Izraelio ekonomikos pagrindą sudaro aukštosios technologijos, todėl mūsų įmonių atstovai ten tikrai gali rasti puikių partnerių.

reklama

 

Į misiją kviečiame informacinių ir komunikacinių technologijų, lazerių, biotechnologijų, farmacijos ir kitus aukštos pridėtinės vertės produktų ir paslaugų atstovus“, - pasakoja „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

 

Verslo misijos metu Lietuvos įmonėms bus pristatytos atitinkamų sričių bendradarbiavimo galimybės Izraelyje ir vyks individualūs susitikimai su potencialiais verslo partneriais gamybos, technologijų ir investicijų srityse. Įmonės taip pat galės apsilankyti biomedicinos parodoje  „ILSI-Biomed 2010“, vyks Lietuvos – Izraelio verslo forumas.

 

Izraelyje aukštosios technologijos sudaro daugiau nei 10 proc. ekonomikos. Pagrindinė Izraelio prekybos partnerė yra Jungtinės Amerikos Valstijos, iš kur daug investicijų ir tiesioginės dotacijos.

 

Statistikos departamento duomenimis, 2009 m. lietuviai į Izraelį eksportavo ir importavo už beveik tokią pačią sumą – po 30 mln.,  daugiausiai eksportuota baldų,  mažų buliukų, maisto produktų, o importuota  - vaisių, riešutų, elektros įrenginių ir jų dalių, plastikų ir jų dirbinių. 

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: