VersloSavaite.lt   
2010 05 28, 11:37
Kaunas gaivina laivybą Nemunu

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
Penktadienį Kauno miesto savivaldybėje Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl maršruto laivu Nemuno upe Kaunas-Zapyškis-Kulautuva-Kaunas.

 

Pirmoji kelionė minėtu maršrutu - jau šį sekmadienį, gegužės 30 dieną, 12 val.

reklama

 

Sutartimi savivaldybės įsipareigoja finansiniais pajėgumais ir įgūdžiais vystyti vandens turizmą Nemuno upe savo savivaldybių teritorijose.

 

„Naujasis maršrutus turėtų būti populiarus tiek tarp kauniečių, tiek tarp miesto svečių", - pabrėžė meras A. Kupčinskas.

 

Laivas navigacijos metu (gegužės - rugsėjo mėnesiais) sekmadieniais plauks iš Kauno į Kulautuvą ir atgal. Kelionė truks tris valandas. Dvi valandas keliautojai galės pramogauti ar iškylauti Kulautuvoje.

 

Kelionė prasidės nuo prieplaukos, esančios prie Vytauto bažnyčios, bilietas suaugusiems kainuos 10 litų, vaikams - 5 litus. Kitą dalį išlaidų padengs Kauno rajono savivaldybė ir Kauno miesto savivaldybė.

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: