VersloSavaite.lt   
2023 12 22, 10:04
Kalėdinių lempučių prekybininkas: Kaunas turi savo spalvą

Image
Foto
Beveik dvidešimt metų kalėdinėmis lemputėmis Kaune prekiaujantis Edvardas Janušauskas sako, kad metams bėgant žmonės vis daugiau puošia savo namų išorę, ne tik vidų. Prekyboje – žymiai daugiau saugių, kokybiškų variantų.

 

Tačiau vienas dalykas nesikeičia – Kaunas turi savo kalėdinę spalvą.

 

Prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūręs prekybininkas pastebi, kad du dešimtmečius daug kas pasikeitė. Vos įžengus į jo krautuvėlę akį patraukia ne tik gausybė žybsinčių girliandų, bet ir kalėdinės dekoracijos.

 

„Metams bėgant lietuviai vis daugiau dėmesio skiria lauko puošybai – kad kalėdinė nuotaika džiugintų ne tik juos pačius, bet ir visus, kas keliauja pro šalį. Tam naudojamos ne tik šviečiančios girliandos, bet ir dekoracijos: Kalėdų seneliai, elniai, rogės, žvaigždės, seniai besmegeniai“, - pasakojo pašnekovas.

 

Kitas svarbus aspektas – saugumas ir kokybė. Laidais eina silpna srovė, kuri garantuoja, kad neatsitiks jokia nelaimė, susijusi su elektra. Kokybiškesnės medžiagos, lemputės ilgiau tarnauja.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: