VersloSavaite.lt   
2012 05 04, 12:18
Tradicinės „Gintarinės poros“ varžybos – jau šį savaitgalį

Image
Šoka
Jau šį savaitgalį Kauno sporto halėje prasidės tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora 2012“. Keturiasdešimt septintąjį kartą organizuojamame renginyje tikimasi sulaukti apie 600 šokėjų porų iš įvairių pasaulio šalių.

 

„Sportiniai šokiai nuo seno laikomi viena prestižiškiausių sporto šakų. „Gintarinė pora“ mums yra ne tik tradicinė miesto meno ir sporto šventė, bet kartu ir Lietuvos vardo garsinimas visame pasaulyje. Didžiuojamės turėdami galimybę organizuoti tarptautinio lygio varžybas savo mieste“, – teigia Kauno kultūros centro „Tautos namai“ direktorius Albinas Vilčinskas.

reklama

 

Anot organizatorių, gegužės 5-6 dienomis Kaune vyksiančiose varžybose šiemet dalyvaus apie 600 šokėjų porų iš 11 pasaulio šalių. Jiems teisėjauti pakviesti 35 teisėjai.

 

Dėl geriausiųjų vardo ant parketo varžysis penkių amžiaus grupių dalyviai – vaikai, jaunučiai, jauniai, jaunimas ir suaugusieji.

 

„Gintarinės poros 2012“ sekmadienio koncertinė programa skirta Motinos dienai. Joje pasirodys pasaulio profesionalų ST taurės nugalėtojai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė, Europos profesionalų šou programos vicečempionai Justas Kučinskas ir Jakaterina Romankova, TV projekto „Šok su manimi“ nugalėtojai Dominykas Vaitiekūnas ir Justina Žemaitytė bei 2-ąją vietą užėmę Donatas Chlebinskas ir Gintarė Slausgalvienė.

 

Varžybų sumanytojai ir iniciatoriai yra nusipelnę Lietuvos respublikos sportinių šokių treneriai ir teisėjai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, išauginę ne vieną garsią Lietuvos kartą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: