VersloSavaite.lt   
2011 05 06, 12:09
Kauno meras: „Gintarinė pora“ – vienas nuostabiausių Kauno kultūros reiškinių

Image
R. Mikaitis
„Šokio, grožio ir meistriškumo reginys“, – taip šį savaitgalį Kauno sporto halėje vyksiančias tarptautines sportinių šokių varžybas „Gintarinė pora 2011“ apibūdina miesto meras Rimantas Mikaitis.

 

Šokėjai iš įvairių pasaulio šalių į Kauną renkasi jau keturiasdešimt šeštąjį kartą. Kauno vadovas padėkojo varžybų iniciatoriams ir organizatoriams už dešimtmečius puoselėtą renginį, kuris dabar yra tapęs tikra švente visiems sportinių šokių mėgėjams.

reklama

 

„Kauno sportinių šokių mokykla – viena stipriausių Lietuvoje, šių varžybų organizatoriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos – legendinės asmenybės, atidavusios savo jėgas ir širdį Kauno miestui. Dėkoju jiems už „Gintarinę porą“, jaunuomenės ugdymą, profesionalumą bei entuziazmą. „Gintarinė pora“ yra vienas nuostabiausių Kauno kultūros reiškinių“, – teigia R. Mikaitis.

 

Gegužės 7–8 dienomis vyksiančiose varžybose dalyvaus apie 500 šokėjų iš 11 pasaulio šalių.

 

Dėl geriausiųjų vardo ant parketo varžysis penkių amžiaus grupių dalyviai – vaikai, jaunučiai, jauniai, jaunimas ir suaugusieji.

 

„Gintarinės poros 2011“ programoje pasirodys Europos čempionų – sportinių šokių šokėjo Justo Kučinsko ir balerinos Jekaterinos Romankovos pora, sportinių klasikinių šokių vicečempionų Mirco Gozzoli ir Editos Daniūtės charizmatiškasis duetas. Ypatingą reginį žada parodyti į profesionalų lygą pereinantys Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: