reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 09 22, 14:42
Prie Kauno gatvių tvarkymo prisideda ir verslas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šiemet Kauno mieste gatvių infrastruktūrai gerinti bus išleista daugiau nei 20 mln. eurų. Prie šios sumos dar reiktų pridėti privataus verslo lėšas, skirtas miesto infrastruktūrai tobulinti.

 

Verslo investicijos į Kauno gražinimą tampa vis labiau populiarios, nes tai kuria pridėtinę vertę ne tik naujakuriams, bet ir nekilnojamojo turto bendrovėms, statančioms inovatyvius kvartalus.

 

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis sako, kad verslas solidžiai prisideda prie miesto infrastruktūros atnaujinimo: įrengia, sutvarko automobilių stovėjimo aikšteles, šviesoforus, gatves, šaligatvius.

reklama

 

Šių metų liepos mėnesį bendrovė „Centromera“ savo lėšomis sutvarkė Aleksote esančios Kiečių gatvės atkarpą – jai išleista 77 tūkst. eurų. Anot A. Pakalniškio, ši gatvė svarbi tuo, kad veda į Seniavos plentą ir ja naudosis ne tik naujojo „Parko apartamentai“ gyventojai, bet ir aplinkinių individualių namų gyventojai. Įmonė čia taip pat įrengs ir parką, kuriuo galės naudotis visi gyventojai.

 

„Bendrovės „Centromera“, vystančios naujo miestelio projektą „Parko apartamentai“ Aleksote, atliekamus darbus visuomet vertiname puikiai. Mes skatiname verslininkus investuoti į gražesnės miesto aplinkos kūrimą, ne tik dėl įgyvendinamų projektų patrauklumo, bet ir dėl miesto infrastruktūros gerinimo gyventojams ir naujakuriams“, – sakė A. Pakalniškis.

 

Jau ir anksčiau, įgyvendindama savo nekilnojamojo turto projektus, ši įmonė yra ėmusis gatvių asfaltavimo, šaligatvių įrengimo.

 

„Galima būtų išskirti projektą Vytėnuose „Vytėnų namai“, kur su kietąja danga buvo įrengtos Nartavos gatvės ir Zundų tako atkarpos. Mums svarbu, kad produktas, kurį sukuriame ir parduodame, visomis prasmėmis tarnautų žmogui. Butų pirkėjai iš mūsų įsigyja ne tik būstą, bet ir gauna daugiau pridėtinių verčių – išvystytą infrastruktūrą, apšviestą miestelio teritoriją, poilsio zonas, saugos kamerų tinklą ir kita“, – dėstė bendrovės projektų vadovė Vaida Šidlauskienė.

 

Dar apie 200 tūkst. eurų bendrovė planuoja išleisti darbams kitose gatvėse. Iki 2018 m. planuojama asfaltuoti ir sutvarkyti Leipalingio, o iki 2019 m. – Galvės gatvių atkarpas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

D1 docinta

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 

reklama

reklama

reklama