VersloSavaite.lt   
2023 09 19, 11:05
Pradėtos paskutiniojo „Bajorų lajų“ etapo statybos

Image
Foto
Sostinės Bajorų rajone, Vanaginės draustinio pamiškėje pradėtos trečiojo ir paskutinio gyvenamojo projekto „Bajorų lajos“ etapo statybos. Vienos iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“ projekte statomi du daugiabučiai.

 

„Bajorų lajos“ tapo vienu iš perkamiausių mūsų visų laikų projektų. Norą čia įsikurti visų pirma lemia naujakuriams itin svarbi miesto ir gamtos dermė. Išsirinkome sklypą, besiribojantį su 300 ha ploto gamtos draustiniu, tačiau tuo pat metu užtikrinantį ir patogų susisiekimą su miesto centru.

 

Kitas labai svarbus veiksnys – prieinama kaina. Išaugus NT kainoms ir paskolų palūkanoms, „Bajorų lajos“ rinkoje ir Bajorų rajone išliko itin konkurencingas projektas“, – teigia „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

 

7 aukštų A++ energinės klasės daugiabučiuose statomi 92 įvairaus išplanavimo butai, nuo 1 iki 4  kambarių. Dalis butų suprojektuoti su erdviomis privačiomis terasomis, kiti – su dviem balkonais ar trimis kryptimis orientuotais langais.

 

Iš viso trijuose projekto etapuose bus pastatyti 7 daugiabučiai namai, statybas baigti planuojama kitų metų pabaigoje.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: