VersloSavaite.lt   
2021 12 22, 12:02
Sandarumo testas senos statybos namams – būtinas?

Image
Foto
Jeigu Jums atrodo, kad namai vis kūrenami, sąskaitos už šildymą yra labai didelės, tačiau namuose nėra šilta – tokiu atveju jums reikalingas sandarumo testas, kuris padeda paprasčiau įvertinti būsto lygį.

 

Jeigu naujos statybos namams šis testas yra būtinas, kadangi jis nustato sandarumo lygį, tai gyvenantys senos statybos namuose jį turėtų atlikti patys, su gera komanda, kadangi tuomet bus galima kur kas paprasčiau rasti namo defektus, kuriems reikalingos korekcijos.

 

Sutvarkius – išlaikyti namus yra pigiau

 

Jeigu norite gyventi patogiai, tačiau taip pat ir pigiai – tuomet reikia skirti dėmesio smulkmenoms, kurios lemia draugiškumą žmogui ir gamtai. Draugiškumas gamtai dažniausiai neatsiejamas ir nuo mažesnių investicinių kaštų, kurie galiausiai leidžia džiaugtis pigiai išlaikomu būstu.

 

Naujos statybos namai dažniausiai bet kuriuo atveju tokie ir yra, kadangi jie turi atitikti keliamus reikalavimus. Tačiau senos statybos dažniausiai ne taip atidžiai vertinami, o tai blogai, kadangi sutvarkius problemines vietas galima gyventi kur kas pigiau. O to siekia daugelis.

 

Ekologijos niuansai

 

Jeigu norite gyventi tokiuose namuose, kurie yra ne tik geri Jums, tačiau taip pat ir gamtai – taip pat siūlomas šis testas, kadangi po jo sutvarkomi namai taip, kad jiems reikia skirti kuo mažiau energijos.

 

Gamtos saugojimas yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė ir tuo pačiu priimami vis nauji įstatymai, kurie yra orientuoti į ekologiją. Štai todėl geriausia namus tvarkyti čia ir dabar, kadangi tai galiausiai veda link to, kas vėliau bus priimta visiems.

 

Testo atlikimo eiga

 

Galiausiai siūlome kuo detaliau tartis su specialistais, kurie atlieka darbus. Jie ne tik juos padaro, tačiau taip pat ir atsako – kaip atliekami ir tuo pačiu ko tikėtis po visko. Klientams dažniausiai norisi žinoti apie eigą bei terminus. Būtent tai ir gali pasiūlyti namudiagnostika.lt.

 

Gera komanda ne tik atliks darbus, tačiau taip pat ir atsakys į visus Jums kylančius klausimus bei padės suprasti – kaip galima pakoreguoti namą, kad jis taptų kur kas sandaresnis.

 

Užs. nr. 20211222-01

 

Verslosavaite.lt