VersloSavaite.lt   
2015 01 12, 12:48
Populiariausi sostinės restoranai 2014-aisiais

Image
Restoranas
Praėjo pusė metų nuo paskutinio iVilnius.lt skelbto populiariausių restoranų šimtuko. Regis, laiko praėjo nedaug, tačiau reitinge gausu pokyčių: keletas restoranų, neatlaikę konkurencinės kovos, iškrito iš šimtuko, gausu ir debiutantų reitinge, daug kritimų ir pakilimų.

 

Reitingo viršūnėje antrąkart iš eilės puikuojasi „Bistro 1 dublis“, kurio lankytojai iki šiol negaili liaupsių ir teigiamų atsiliepimų. Restoranas „Shakespeare“ ne tik sugebėjo įšokti į dešimtuką, bet taip pat išplėšė antrąją vietą iš restorano „Bistro 18“, kuris atsidūrė trečioje vietoje.

 

Verta paminėti, jog dalis restoranų panaikino galimybę juos vertinti Facebook paskyroje. Akivaizdu, jog šio reitingo nebuvimas, kai kurios restoranus nubloškė į reitingo paribį. Tenka tik apgailestauti, jog buvo priimtas toks sprendimas iš jų pusės ir nesinori tikėti, jog pasipylę neigiami atsiliepimai apie kai kuriuos restoranus lėmė tokį sprendimą.

 

Priminsime, kad patį reitingo balą sudaro koeficientiniai įverčiai iš „TripAdvisor“, „FourSquare“ ir „Facebook“ socialinių erdvių. Kitame reitinge jau bus įskaičiuotas ivilnius.lt įvertis, kurį palieka portalo lankytojai vertindami restoranus.

 

Žemiau pateikiamas pirmųjų dešimties restoranų sąrašas, o visą Vilniaus restoranų 100-uką galite rasti www.ivilnius.lt tinklalapyje. Taip pat ten galima rasti ir anksčiau skelbtus reitingus.

 

Restoranų top10 (vieta, pavadinimas, balas, pokytis reitinge vietomis)

1

Bistro 1 dublis

31.28

0

2

Shakespeare 

29.79

+10

3

Bistro 18

29.45

-1

4

Boff Steakhouse

28.93

+6

5

Bunte Gans

28.91

+27

6

Lauro lapas

28.87

-2

7

Time

28.78

+2

8

Saint Germain

28.74

+23

9

René

28.59

+35

10

Sofa de Pancho

28.48

-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama