VersloSavaite.lt   
2021 04 26, 12:23
Poilsio paslaugų pardavėjai iš Lietuvos pristato naują produktą Latvijoje

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Viešbučių ir poilsio paslaugų elektroninė parduotuvė NoriuNoriuNoriu.lt, veikianti Baltijos šalyse, žengia į naują etapą – kelialapių korteles bus galima įsigyti ir įprastose parduotuvėse. Taip tikimasi pasiekti dar didesnę ir įvairesnę auditoriją šiame segmente.

 

Veiklą Lietuvoje prieš devynerius metus pradėjusi elektroninė parduotuvė NoriuNoriuNoriu.lt dabar valdo ir tokio paties pobūdžio parduotuvę Latvijoje GribuAtpusties.lv, veikia ir Estijos rinkoje. Šiose parduotuvėse galima įsigyti poilsį Baltijos šalių viešbučiuose, sanatorijose, SPA centruose. Taip pat – sveikatinimo paslaugas, įvairias procedūras.

reklama

 

Šiuo metu čia galima rinktis iš daugiau nei 500 poilsio pasiūlymų visose Baltijos šalyse. Pasak bendrovės „NoriuNoriuNoriu“ direktoriaus Karolio Kurpio, buvimas viename populiariausių  prekybos tinklų Latvijoje padės pasiekti išrankią dovanoms ir poilsiui auditoriją. Tai ypač svarbu dabar, kai dėl koronaviruso epidemijos vietinės kelionės ir toliau išlieka labai populiarios.

 

„Džiaugiamės galėdami pristatyti fizinius poilsio kelialapius – korteles su konkrečiais poilsio ir procedūrų pasiūlymais viešbučiuose. Juos bus galima įsigyti „Rimi“ prekybos tinkle Latvijoje. Tai didžiulis žingsnis ir nemenkas iššūkis mums, nes iki tol dirbome tik internetinėje erdvėje.

 

Žengėme šį žingsnį, nes norime klientams suteikti kuo įvairesnės patirties įsigyjant poilsį ir nepamirštamus įspūdžius. Šis mūsų sprendimas leis pasiekti dar platesnę auditoriją. Taip pat ir tą, kuri teikia pirmenybę tradiciniam apsipirkimui“, - sakė K. Kurpis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: