VersloSavaite.lt   
2020 08 13, 09:55
„Ozui“ suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ pirmasis Baltijos šalyse įgijo tarptautinį „COVID-19 compliant“ sertifikatą, patvirtinantį tinkamą pasiruošimą COVID-19 plitimo rizikoms suvaldyti.

 

Vilniuje įsikūrusio prekybos centro vertinimą atliko pasaulinės sertifikavimo kompanijos „SAFE shopping centers“ ekspertai.

reklama

 

Jo metu atsižvelgta į „Ozo“ veiklos procesų pokyčius pandemijos metu, lankytojams ir darbuotojams sudarytas saugumo ir higienos sąlygas, iš anksto paruoštus veiksmų planus, prekybos centro komunikaciją ir kitas pandemijos kontekste įgyvendintas užduotis.

 

Prekybos centro pasiruošimas egzaminuotas remiantis tarptautinių organizacijų praktika, Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis ir kitais sprendimais, kuriuos priėmė COVID-19 plitimo rizika pasaulyje besirūpinantys ekspertai.

 

„COVID-19 compliant“ sertifikatas patvirtina, kad prekybos centras aiškiai supranta bei įgyvendina galiojančius įstatymus ir Vyriausybės rekomendacijas bei laikosi veiksmingiausios pasaulinės praktikos kovoje su viruso plitimu.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama