reklama

reklama

Nerijus Budrys   
2009 05 19, 08:20
Atsargiai – Kaunas! 

Image
J.Petronio nuotr.
Galiu būti apkaltintas, kad vėl judinu seniai žinomą ir jau nebeįdomią temą, tačiau būdamas kaunietis negalėjau susilaikyti...

 

Jau seniai sklando gandai apie „Lietuvos ryto“ ir DELFI nemeilę Kaunui. Tikrai nesiimsiu spręsti ar tai daroma sąmoningai ar tiesiog taip išeina. Galbūt vieni turėtų daugiau paskatų taip elgtis, kiti – mažiau, bet akivaizdu, kad neigiamų rašinių apie Kauną, lyginant su kitais miestais, tikrai daugiau.

 

Šį dienoraščio įrašą išprovokavo praeitą savaitę mano „užmatytas“ štai toks vaizdelis naujienų portale DELFI:

 

 

Pasakysite – Kaune iš tiesų įvyksta daugiau nusikaltimų. Tačiau, visi nusikaltimai ar nelaimės kažkur vyksta, bet toli gražu ne visos vietovės įvardijamos antraštėse. Atkreipkime dėmesį ir į dar vieną faktą – nelaimių skyrelyje – nė vienos antraštės su Vilniaus vardu.

 

Tai turbūt nėra ir naujienų iš Vilniaus, pasakysite? Klystate! Pavyzdžiui, naujienoje „Vyras įkliuvo su įtartinomis tabletėmis“ veiksmas vyko Vilniaus čigonų tabore, tačiau tai sužinome tik paspaudę ant antraštės.

 

Taigi – jums spręsti, kas čia per velniava: ar Kaune pragaro vartai atsivėrė, ar čia tik klastingų vilniečių sąmokslas.

 

Šioje skiltyje dienoraštį galite rašyti ir Jūs. Savo tekstus siųskite el. paštu  This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it.

 

Verslosavaite.lt

 

  
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama