VersloSavaite.lt   
2022 03 22, 15:21
Ministerija kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą dėl Kauno savivaldybės pirkimų

Image
Foto
Ekonomikos ir inovacijų ministerija kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą su prašymu įvertinti Kauno miesto savivaldybės statybos darbų viešuosius pirkimus.

 

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo kyšininkavimo Kauno miesto savivaldybėje, sudarant ir administruojant darbų pirkimo sutartis, labai kenkia pasitikėjimui viešaisiais pirkimais. Dėl to prašome Viešųjų pirkimų tarnybos išsiaiškinti, kokios priežastys lėmė tokio masto pažeidimus“, – teigia ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis.

 

Pasak V. Jurgučio, toks tarnybos vertinimas padėtų nustatyti, ar įvykdytiems pažeidimams buvo sudarytos palankios sąlygos dėl viešųjų pirkimų reguliavimo trūkumų. Atitinkamai būtų imtasi priemonių tobulinant Viešųjų pirkimų įstatymą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: