VersloSavaite.lt   
2015 05 14, 17:22
„Mazda“ ir „Toyota“ bičiuliausis

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
„Mazda Motor Corporation“ ir „Toyto Motor Corporation“ suvienijo jėgas vardan bendro tikslo – kurti revoliucines vertybes įkūnysiančius automobilius, kurie bus parduodami visame pasaulyje.

 

Savo planus abu japonų automobilių gamintojai įprasmino ilgalaikėje sutartyje, kurios pagrindu bus suburtas komitetas, sieksiantis išnaudoti abiejų kompanijų turimus resursus bei sinergiją.

reklama

 

Tiek „Mazda“, tiek „Toyota“ pripažįsta, kad „Mazda“ korporatyvinė filosofija teikti vairuojantiems žmonėms džiaugsmą ir „Toyota“ siekis nuolat tobulinti savo automobilius bei tvaraus augimo tikslas yra geras pagrindas bendradarbiavimui. Tiesa, apie konkrečius projektus kol kas nepranešama. 

 

Tai nėra pirmas kartas, kai „Toyota“ ir „Mazda“ korporacijos bendradarbiauja tarpusavyje. Praeityje „Toyota“ licencijavo savo hibridines technologijas „Mazda“ korporacijai bei atskleidė kompaktiškų automobilių gamybos paslaptis „Mazda“ gamykloje, Meksikoje.

 

Naujoji ilgalaikė partnerystė bus gerokai svaresnė nei tradicinis bendradarbiavimas tarp automobilių gamintojų. Bus siekiama sukurti naują vertybių sistemą, kurią įkūnys abiejų bendrovių kuriami automobiliai.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: