VersloSavaite.lt   
2024 05 30, 11:21
Išrinko geriausią komercinį automobilį

Image
Foto
Trečiadienį penktą kartą šalies istorijoje išrinktas „Lietuvos komercinis automobilis“. Šiemet konkurse automobilių gamintojai delegavo rekordinį dalyvių skaičių – trylika modelių.

 

Vis dėlto po intensyvių bandymų konkurso komisija nusprendė, kad geriausiojo vardo šiemet labiausiai nusipelnė „Toyota Proace Van“.

reklama

 

Per beveik tris savaites vykusį konkursą dešimties komisijos narių komanda kruopščiai dirbo, kad galėtų įvardyti, kurie per pastaruosius dvejus metus rinkoje pristatyti komerciniai modeliai verti aukščiausių įvertinimų.

Visi konkurse dalyvavę modeliai buvo išbandomi įvairiomis sąlygomis, o pirmieji testai prasidėjo jau konkurso atidarymo dieną – gegužės 9-ąją. Pirmiausia visi modeliai buvo išbandyti Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos slidžių dangų poligone. Siekdami įvertinti automobilių darbą ir pritaikymą kasdienėms užduotims, o taip pat ir prisidėti prie gražios iniciatyvos, konkurso komisijos nariai vieną dieną dirbo kartu su „Maisto banku“. Iškart po to intensyvūs automobilių testai vyko „Ad Rem“ terminale, kur automobilių savybės buvo išbandytos tiek važiuojant tuščiomis, tiek vežant krovinį.

 

Nors „Lietuvos komercinio automobilio 2024“ titulas – visų trokštamas labiausiai, komisijos nariai modelius vertino taip pat atsižvelgdami į skirtingas kategorijas bei jų paskirtį, todėl finalinio vakaro metu buvo apdovanoti ir papildomų šešių nominacijų nugalėtojai.

 

Susumavus visus komisijos vertinimus „Lietuvos komerciniu automobiliu 2024“ paskelbtas „Toyota Proace Van“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: