VersloSavaite.lt   
2023 01 09, 12:41
„M Capital“ turi naują vadovę

Image
Foto
„M Capital“ praneša apie pokyčius savo vadovybėje – Indrė Dobrovolskė, iki šiol dirbusi įmonės vykdančiąja direktore (COO), tapo „M Capital“ generaline direktore ir keičia Gintę Leksienę. Pastaroji vadovaus naujai įsteigtai „M Capital“ valdybai.

 

Prieš tapdama „M Capital“ generaline direktore, pastaruosius pusę metų I. Dobrovolskė užėmė vykdančiosios direktorės pareigas. Tuo tarpu vadovės pareigas paliekanti G. Leksienė pereina darbuotis į naujai įsteigtą „M Capital“ valdybą. Tikimasi, kad šie valdymo struktūros pokyčiai leis užtikrinti daugiau skaidrumo ir paskatinti ilgalaikį organizacijos vystymąsi bei esamos strategijos tęstinumą.

reklama

 

G. Leksienė bendrovei „M Capital“ vadovavo 5 m., per kuriuos įmonės pajamos nuo 1,5 mln. Eur išaugo iki beveik 8 mln. Eur. Pasak G. Leksnienės, įmonės valdymo struktūros pokyčiai buvo numatyti anksčiau ir yra natūralus bendrovės augimo žingsnis:

 

„Šiandien „M Capital“ užima apie 16 proc. visų gyvybės draudimo rinkos pardavimų. Kasmet kompanija vidutiniškai auga po 30 proc. ir nuolat plečia asmeninių finansų konsultantų komandą.

 

Šią profesiją per metus išbando vidutiniškai 450 žmonių, tačiau mūsų aukšti standartai nulemia, kad pasilieka ir kelionę kartu tęsia tik maždaug trečdalis stipriausiųjų. Manome, kad įmonės augimą turi lydėti kokybė, kam dabar skirsime dar daugiau dėmesio. Todėl mano perėjimas į valdybą yra natūralus žingsnis siekiant sukurti dar vieną grandį kokybės kontrolei ir strategijos priežiūrai“, – sprendimą aiškina G. Leksienė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: