VersloSavaite.lt   
2022 06 23, 11:17
„Telia Lietuvos“ komanda pasipildė naujomis vadovėmis

Image
Foto
„Telia Lietuvos“ valdyba vakar patvirtino naują bendrovės struktūrą ir iš įmonės vidaus paskyrė Privačių klientų, Rinkodaros ir Skaitmeninimo ir analitikos padalinių vadoves.

 

Pokyčiai įmonės vadovybėje susiję su tuo, kad nuo birželio 30 d. dabartinis Privačių klientų bei Skaitmeninimo ir analitikos padalinių vadovas Nortautas Luopas palieka Bendrovę ir savo karjerą tęs užsienyje.

 

Nuo liepos 1 d. „Telia“ Privačių klientų padaliniui vadovaus Elina Dapkevičienė. Iki šiol ji vadovavo Namų paslaugų segmento komandai, kuri buvo atsakinga už interneto, televizijos ir mobiliojo ryšių paslaugų komerciją, kainodarą ir pasiūlymus klientams.

Elina Dapkevičienė „Telia“ įmonių grupėje dirba nuo 2014 m., prieš tai ji dirbo dviejuose didžiausiose pasaulinėse maisto ir plataus vartojimo prekių įmonėse.  

reklama

 

Rinkodaros padaliniui, kuris nuo liepos 1 d. iškeliamas iš Privačių klientų padalinio struktūros ir tampa atskira komanda, vadovaus dabartinė rinkodaros vadovė Vaida Jurkonienė. Ji „Telia“ įmonių grupėje dirba nuo 2014 m. ir buvo atsakinga už įmonės rinkodaros, įvaizdžio kampanijas. Vaida Jurkonienė yra vadovavusi bendram Rinkodaros ir komunikacijos padaliniui, buvo viena iš „Teo“ bei „Omnitel“ sujungimo bei naujo „Telia“ prekės ženklo įvedimo į Lietuvos rinką strategijos vadovių.     

    

Skaitmeninimo ir analitikos padaliniui nuo rugsėjo 1 d. vadovaus Diana Gold, ji iki šiol buvo bendrų IT produktų ir paslaugų vadove. „Telia“ grupėje ji dirba nuo 2015 m. ir buvo atsakinga už IT paslaugų plėtrą, kokybę ir sklandų jų veikimą tarp grupės įmonių pagal SAFe ir ir ITIL sistemas. Diana Gold yra dirbusi tarptautinėse technologijų ir verslo valdymo sistemų kūrimo bendrovėse.

 

Balandį buvo pranešta, kad nuo liepos 4 d. naująja bendrovės finansų vadove paskira Daina Večkytė. Ji pareigose pakeitė Arūną Lingę, kuris paliko bendrovę nuo balandžio 29 dienos.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: