VersloSavaite.lt   
2018 04 23, 11:52
„Luminor“ baigė vardo keitimo procesą

Image
D.Kanapecko nuotr.
„Luminor“ bankas užbaigė savo vardo keitimo procesą – naujasis vardas pakeitė pavadinimus „Nordea“ ir DNB.

 

Dar rudenį pristatytomis spalvomis ir nauju logotipu iki balandžio mėn. pradžios buvo atnaujinti visi „Luminor“ banko filialai, bankomatai, savo išvaizdą pakeitė banko interneto puslapis bei interneto bankai, taip pat sukurta „Luminor“ banko kortelė.

reklama

 

„Banko „išvaizdos“ suvienodinimas tapo naujo vardo įvedimo užbaigiamuoju projektu, klientai nuo šiol mus visur Lietuvoje, taip pat ir Latvijoje bei Estijoje, matys vienodai, jiems bus paprasčiau mus surasti ir pasinaudoti paslaugomis.

 

Projektas buvo svarbus tiek klientams, tiek banko komandai, nes nuo šiol visą dėmesį skiriame naujų sprendimų ir bankinių produktų kūrimui ir tobulinimui. Džiaugiamės, kad visą žymėjimo keitimą pavyko įgyvendinti per tris mėnesius“, – sako „Luminor“ Privačių klientų departamento vadovė Vaineta Barevičiūtė.

 

Lietuvoje buvo atnaujinti 37 skyriai bei 368 bankomatai.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: