VersloSavaite.lt   
2022 07 05, 09:52
„Luminor“ pristatė momentinio mokėjimo paslaugą

Image
Foto
Šių metų pavasarį „Luminor“ bankas savo klientams pradėjo teikti įeinančių momentinių mokėjimų paslaugą, o vasarą – ir išeinančių. Ši paslauga leis klientams lėšas į kituose bankuose esančias sąskaitas pervesti akimirksniu ne tik švenčių dienomis, savaitgaliais, bet ir ištisą parą.

 

„Išplėtę technines „Luminor“ banko mokėjimo sistemos galimybes, galime savo klientams pasiūlyti patogesnius elektroninius atsiskaitymus ir atlikti momentinius mokėjimus į kitus Lietuvos ar Europos bankus, kurie yra prisijungę prie tokios sistemos. Mums smagu, kad šią paslaugą pristatėme prieš vieną laukiamiausių vasaros švenčių – Jonines – ir tokiu būdu per ilgąjį savaitgalį savo klientams padėjome greitai bei paprastai atlikti elektroninius atsiskaitymus“, – teigia „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovė Lietuvoje Giedrė Blazgienė.

 

G. Blazgienė priduria, kad atliekant momentinį mokėjimą nieko papildomai pažymėti nereikės. Jeigu tik yra įmanoma – tai yra, jeigu mokėjimas bus atliekamas į kitą prie momentinių mokėjimų sistemos prisijungusią finansų įstaigą – jis bus atliekamas automatiškai ir iš karto.

reklama

 

Be to, šiai paslaugai netaikomas papildomas mokestis: ji kainuos tiek, kiek įprastas atsiskaitymas. Momentinį mokėjimą gali atlikti kiekvienas, prisijungęs prie savo interneto banko paskyros ar mobiliosios programėlės. Kol kas išeinantys momentiniai mokėjimai taikomi tik privatiems klientams.

 

Momentiniai mokėjimai turi pranašumą prieš įprastus, nes mokėtojo pervesti pinigai gavėją pasiekia vos per kelias sekundes. Atliekant tokį mokėjimą pinigų pervedimo greičiui taip pat įtakos neturi skirtingi mokėjimo paslaugų teikėjai ir valstybės.

 

Be to, momentinį mokėjimą galima atlikti nepertraukiamai bet kuriuo paros ar savaitės metu, savaitgaliais ir švenčių dienomis. Galiausiai, atliekant tokius mokėjimus užtikrinamas toks pats aukštas saugumo lygis kaip ir formuojant įprastą mokėjimo nurodymą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: