TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2021 01 25, 12:56
Lietuvoje – virtualus TVF ekspertų vizitas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šiandien finansų ministrė Gintarė Skaistė susitiks su Tarptautinio valiutos fondo (TVF) misijos vadovu Lietuvai Borja Gracia bei kitais TVF ekspertais, kurie analizuoja Lietuvos ekonominę situaciją ir ateities perspektyvas.

 

Pirmą kartą virtualiu formatu rengiamas ekspertų vizitas truks iki sausio 29 dienos.

reklama

 

„Susitikime su TVF ekspertais aptarsime Vyriausybės prioritetus, 2021 m. biudžetą, Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės (angl. – Recovery and resilience facility – RRF) potencialą ir galimybes prisidėti prie ekonominio atsigavimo.

 

Pristatysime mūsų matymą dėl mokesčių politikos ir skolos valdymo ilgesniuoju laikotarpiu, aptarsime ekonominę ir viešųjų finansų padėtį bei perspektyvas. Vertiname TVF ekspertų įžvalgas ir rekomendacijas, kurios šiuo sudėtingu ir neapibrėžtumo kupinu laikotarpiu ypač vertingos“, – teigia ministrė G. Skaistė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama