TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2020 06 30, 01:26
Lietuvių startuolis „Discontract“ pradeda veikti Kaune

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Balandį aktyvią veiklą pradėjęs lietuvių startuolis „Discontract“ plečiasi į Kauną. Lengvai rasti kvalifikuotus namų priežiūros specialistus ir užsakyti jų paslaugas kauniečiai gali nuo birželio 30 dienos.

 

Be to, tapti šios atnaujintos ir funkcionalesnės platformos naudotojais dabar gali ne tik privatūs, bet ir verslo klientai. Visą parą, septynias dienas per savaitę pradeda veikti ir nemokamas skambučių centras.

reklama

 

„Net ir karantino metu, bendruomenė buvo aktyvi – vieni ieškojo profesionalų, galinčių padėti išspręsti buityje kilusias problemas, kiti – papildomo uždarbio galimybės. Tad mums šis etapas suteikė laiko gilintis į bendruomenės poreikius, vystyti naujus sprendimus ir dėlioti plėtros planus. Po atėjimo į antrą didžiausią Lietuvos miestą, per šiuos metus dar labiau išplėsime savo veiklos geografiją kituose šalies miestuose ir už jos ribų“, – sako startuolio „Discontract“ vienas įkūrėjų Gediminas Jankus.

 

Dabar ir Kaune veikianti „Discontract” programėlė suteikia galimybę laisvai samdomiems darbuotojams pranešti apie savo paslaugas bei patogiai valdyti užsakymus, o vartotojams – itin greitai rasti pagalbą atliekant namų buities darbus – namų valymą, santechnikos, elektros ir apdailos darbus, baldų pervežimą ir kitus.

 

Mobilioji programėlė randa paslaugų teikėjus pagal vietovę, teikiamas paslaugas ir klientų įvertinimus, perduoda užsakymus teikėjams, automatizuotai tvarko atsiskaitymus ir sąskaitas. Atsiskaitoma tik už faktiškai išdirbtą laiką, o atsiskaitymas vyksta nuo pridėtos debetinės arba kreditinės kortelės.

 

Tapti „Discontract“ profesionalų bendruomenės nariais dabar gali ne tik specialistai, veikiantys su individualios veiklos pažymėjimu, bet ir turintys verslo liudijimą ar veikiantys kaip juridiniai asmenys. Plečiasi ir klientų bazė, kurią dabar sudaro privatūs ir verslo klientai, užsiregistravę „Discontract“ platformoje. Jiems, kaip ir privatiems klientams, pateikiamos automatiškai išrašytos sąskaitos už atliktas paslaugas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama