VersloSavaite.lt   
2016 02 04, 16:35
Lietuviai perka baldus dažnai, bet ilgam

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Beveik pusė Lietuvos perka baldus bent kas dvejus metus, atskleidė „Gintaro baldų“ užsakymu rinkos tyrimų bendrovės „Iconus“ atlikta gyventojų apklausa.

 

Lietuviai teigia, kad įsigytą baldą saugo ir tikisi naudoti vidutiniškai 7–8 metus. Vis dėlto, baldų rinkos dalyviai pastebi, kad ši tendencija pamažu keičiasi kartu su naujais vartotojų poreikiais.

reklama

 

Vartotojų apklausa atskleidė, kad laikotarpis nuo paskutinį kartą įsigyto baldo ir planuojamo kito pirkimo apie 46 proc. respondentų tetrunka apie 2 metus. Dažniausiai baldus įsigyja Panevėžio ir Alytaus apskrities gyventojai, rečiau – Marijampolės ir Tauragės.

 

Tiesa, kas dvejus metus ir dažniau baldus perka daugiausia jaunesnio amžiaus gyventojai – taip atsakė net 68 proc. 18–24 metų amžiaus respondentų.

 

Pagal apklausos rezultatus, kol kas ilgiausiai pirkėjai planuoja naudotis įsigytais virtuvės baldais – net 59 proc. respondentų juos tikisi naudoti 9 ir daugiau metų.

 

Trumpaamžiškiausi – čiužiniai, kadangi 31 proc. respondentų juos perka 5–6 metams ar trumpesniam laikotarpiui. Panašų čiužinių naudojimo laiką rekomenduoja ir higienos specialistai.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama