VersloSavaite.lt   
2015 07 16, 11:10
Lietuviai drąsiau perka lizingu

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Pirkimo išsimokėtinai tendencijos rodo, kad Lietuvos gyventojai nori geriau gyventi jau šiandien ir randa būdų, kaip tai padaryti. Tai patvirtina bendrovės „Mokilizingas“ sudarytų lizingo sutarčių statistika.

 

Įprastas būtiniausias prekes keičia su patogesniu gyvenimu siejami pirkiniai. Prie tokių prekių priskiriami treniruokliai, žoliapjovės, kavos aparatai, papuošalai ir juvelyriniai dirbiniai, atostogų kelionės, plastinės chirurgijos operacijos, batutai ir panašios prekės.

reklama

 

1999 metais, kai bendrovė pradėjo veiklą, perkamiausių lizingu įsigyjamų prekių krepšelyje dažniausiai buvo televizorius (18,1 proc. sutarčių), mobilusis telefonas (11,4 proc. sutarčių), buitinės technikos prekės (4,2 proc. sutarčių). Kitos prekės sudarė tik nedidelę dalį (4,7 proc. sutarčių). Be to, ir pastarosios dažniausiai buvo susiję su taupymo tikslais bei būtiniausiais žmonių poreikiais.

 

Tai – dujų įranga automobiliams arba šildymo sistemos namams, langai, baldai, padangos ar šarvuotos durys.

 

Pastaraisiais metais išryškėjo tendencija, kad Lietuvos gyventojai lizingu perka nebe pirmojo būtinumo, o su patogesniu gyvenimu siejamas prekes. Dažniausiai pernai ir šiemet išsimokėtinai buvo perkamos žoliapjovės, batutai, treniruokliai, dviračiai, sūpynės, televizijos antenos, kompiuterinių žaidimų konsolės, akumuliatoriai, atostogų kelionės, medicinos ir grožio paslaugos, čiužiniai, užklotai, žvejybos reikmenys, papuošalai ir kitokie ne pirmo būtinumo daiktai.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: